Міжнародний авіахолдинг International Airlines Group (IAG) викупить іспанську авіакомпанію Air Europa за €1 млрд. Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті холдингу. Це вже третій іспанський авіаперевізник, що стане частиною IAG, після придбання лоукосту Vueling у 2012 році.

У International Airlines Group очікують, що після придбання авіакомпанії Air Europa Мадрид зможе конкурувати з найбільшими авіахабами Європи – Амстердамом, Лондоном, Парижем і Франкфуртом. Крім того, в планах холдингу стати лідером на ринку перевезень між Європою, Латинською Америкою і країнами Карибського басейну. Очікується, що операція з купівлі Air Europa буде завершена до кінця 2020 року.

Читайте також  МАУ - 26 років в українському небі! Історія Міжнародних Авіаліній України
Boeing 737 Air Europa
Boeing 737-800 авіакомпанії Air Europa в Міжнародному аеропорту Бориспіль. © Vitaliy Trubnykov.

International Airlines Group – міжнародний авіаційний холдинг зі штаб-квартирою в Лондоні і офіційною реєстрацією в Мадриді. Він був утворений в січні 2011 року після злиття флагманських авіакомпаній Великобританії та Іспанії – British Airways і Iberia. IAG – одна з найбільших в світі авіаційних груп з 582 літаками, які виконують рейси в 268 пунктів призначення і перевезли 113 мільйонів пасажирів в 2018 році.

Air Europa – третя за величиною авіакомпанія Іспанії. Вона володіє флотом з 66 літаків та виконує польоти за 69 внутрішніми і міжнародними напрямками.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей
Можливість коментування обмежена

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…