Категорії: ІншеНовини

Українські мобільні оператори продовжили акції по пільговому роумінгу на 2023 рік

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell продовжили дію акцій по пільговому/безкоштовному роумінгу для українських громадян на 2023 рік.

Нагадаємо, що пільгові програми роумінгу закордоном для абонентів українських мобільних операторів були запроваджені весною та літом цього року, а вже у вересні глава Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн повідомила про поступове приєднання України до зони роумінгу ЄС.

Напередодні Нового року українські оператори мобільного зв’язку пролонгували дію акцій по пільговому роумінгу на 2023 рік.


Київстар

Спеціальні умови акції “Роумінг як вдома” роумінгу діятимуть в 2023 році! Акція передбачає можливість платити за тариф як в Україні і користуватись своїм же обсягом хвилин і SMS, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів у роумінгу.

Акція діє в 27 країнах, серед яких: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Греція, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швеція, Португалія, Велика Британія.

Важливо: більше не діє у Єгипті, Норвегії та Швейцарії.

Умови акції залежать від тарифу. Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

Детальніше тут.


lifecell

Лайфсел продовжив дію акції «ГБ без кордонів» до 30 червня 2023 року. Завдяки цій акції ви можете використовувати тарифні ГБ у роумінгу так само, як в Україні, просто оплативши пакет послуг.

Акція діє в 32-х країнах, серед яких: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.

Підключати акцію не потрібно, акція підключається автоматично після оплати пакету послуг за тарифним планом.

Абонентам, що обслуговуються на тарифах з безлімітним інтернетом – зверніть увагу, якщо період дії оплаченого пакету послуг припадає на січень 2023, у застосунку “Мій lifecell” буде відображатися обсяг ГБ, доступний для використання з 01.01.23.

Детальніше тут.


Vodafone Ukraine

В серпні цього року компанія запустила рекламну акції “Доступний роумінг”, який діятиме до завершення воєнного стану.

Для абонентів Передплати послуга доступна для активації за умови підключеного пакета послуг за тарифом. Послугу можна замовити 1 раз на місяць. Після закінчення пакетів послуги «Доступний роумінг» буде діяти базова тарифікація.

Акція діє у 32 країнах, серед яких: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Одночасно з послугою «Доступний роумінг» можна підключити послугу «ГігаРоумінг», «ГігаРоумінг Max» або «ГігаРоумінг Ultra». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Доступний роумінг». Також з послугою «Доступний роумінг» можна замовити послугу «Тиждень розмов». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Тиждень розмов».

Детальніше тут.

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Олекса

Останні записи

Нові лінії FlixBus у Варшаву, Познань та Гданськ!

Чудова новина! Європейська транспортна компанія FlixBus анонсувала три нові лінії з міст України до Варшави,…

11 години тому

Київ – Варшава від 500 гривень! Одноденний розпродаж у Автолюкс

Швидкий, одноденний, розпродаж у Автолюкс - квитки з українських міст до Варшави від 475 гривень!…

1 день тому

УЗ пропонує квитки з Києва до аеропорту-бази Wizz Air в Румунії!

Укрзалізниця пропонує квитки до румунського летовища Ясси, який є базою угорського лоукостера Wizz Air і…

4 дні тому

Знижка до 50% в Автолюкс: квитки у Європу від 475 гривень!

Автобусний перевізник Автолюкс анонсував розпродаж квитків на рейси з міст України до Європи зі знижкою…

3 тижні тому

FlixBus: новий рейс з Києва до аеропорту Варшава-Модлін

FlixBus відкрив нову лінію до Польщі! Так, з 2 березня зелені автобуси поїдуть з Києва…

3 тижні тому

Wizz Air скасував рейси до Молдови з 14 березня

Зважаючи на безпекові ризики, угорський лоуокстер Wizz Air скасував усі рейси до столиці Молдови міста…

3 тижні тому