Інше

Українські мобільні оператори продовжили акції по пільговому роумінгу на 2023 рік

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell продовжили дію акцій по пільговому/безкоштовному роумінгу для українських громадян на 2023 рік.

Нагадаємо, що пільгові програми роумінгу закордоном для абонентів українських мобільних операторів були запроваджені весною та літом цього року, а вже у вересні глава Єврокомісії Урсула Фон дер Ляєн повідомила про поступове приєднання України до зони роумінгу ЄС.

Напередодні Нового року українські оператори мобільного зв’язку пролонгували дію акцій по пільговому роумінгу на 2023 рік.


Київстар

Спеціальні умови акції “Роумінг як вдома” роумінгу діятимуть в 2023 році! Акція передбачає можливість платити за тариф як в Україні і користуватись своїм же обсягом хвилин і SMS, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів у роумінгу.

Акція діє в 27 країнах, серед яких: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Греція, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швеція, Португалія, Велика Британія.

Важливо: більше не діє у Єгипті, Норвегії та Швейцарії.

Умови акції залежать від тарифу. Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

Детальніше тут.


lifecell

Лайфсел продовжив дію акції «ГБ без кордонів» до 30 червня 2023 року. Завдяки цій акції ви можете використовувати тарифні ГБ у роумінгу так само, як в Україні, просто оплативши пакет послуг.

Акція діє в 32-х країнах, серед яких: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.

Підключати акцію не потрібно, акція підключається автоматично після оплати пакету послуг за тарифним планом.

Абонентам, що обслуговуються на тарифах з безлімітним інтернетом – зверніть увагу, якщо період дії оплаченого пакету послуг припадає на січень 2023, у застосунку “Мій lifecell” буде відображатися обсяг ГБ, доступний для використання з 01.01.23.

Детальніше тут.


Vodafone Ukraine

В серпні цього року компанія запустила рекламну акції “Доступний роумінг”, який діятиме до завершення воєнного стану.

Для абонентів Передплати послуга доступна для активації за умови підключеного пакета послуг за тарифом. Послугу можна замовити 1 раз на місяць. Після закінчення пакетів послуги «Доступний роумінг» буде діяти базова тарифікація.

Акція діє у 32 країнах, серед яких: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Одночасно з послугою «Доступний роумінг» можна підключити послугу «ГігаРоумінг», «ГігаРоумінг Max» або «ГігаРоумінг Ultra». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Доступний роумінг». Також з послугою «Доступний роумінг» можна замовити послугу «Тиждень розмов». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Тиждень розмов».

Детальніше тут.

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Олекса

Останні записи

УЗ відкрила продаж квитків на потяг Рава-Руська – Люблін – Варшава! Від 1068 гривень!

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг Рава-Руська - Люблін - Варшава з можливістю…

11 години тому

Новий потяг Варшава – Люблін – Рава-Руська з 14 жовтня

Польська залізнична компанія SKPL анонсувала розклад руху нового потягу міжнародного сполучення між Україною та Польщею! Так,…

1 тиждень тому

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з'явилися квитки на ще один міжнародний рейс - Мукачево - Кошице!…

3 тижні тому

Leo Express: другий квиток у подарунок!

Leo Express дарує знижку 100% на другий квиток із/до та всередині Чехії, Польщі та Словаччини! Вартість…

1 місяць тому

УЗ: новий потяг Київ – Хелм з 3 вересня! Квитки від 1267 гривень

УЗ відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг № 119/120 Київ – Хелм - Київ,…

2 місяці тому

УЗ скасовує певні рейси в Польщу у вересні-жовтні через ремонт інфраструктури у Перемишлі

Укрзалізниця повідомила про зміну розкладу руху певних потягів до у зв'язку із початком ремонту залізничної…

2 місяці тому