Львів є лідером за темпами розвитку туризму в Україні. За рік його відвідують більше 2 мільйонів гостей з усього світу. Львів – гостинний, таємничий та цікавий. Кожен куточок тут дихає історією. І це стосується не лише музеїв, театрів та соборів. Навіть готелі міста Лева мають свою особливу багатовікову історію.
Рекомендуємо також наш великий матеріал: “Гастро-гід новими і цікавими ресторанами Львова”!
Міні-готель Hotel 39 знаходиться в старовинній кам’яниці Толочківській, яка є пам’яткою архітектури модерної доби. Вона була збудована у XVII столітті. У 1656-1663 роках тут знаходився королівський монетний двір.
У 1783 році у будинку мешкав видатний український художник Станіслав Строїнський.
Після цього будинок винаймали різні заклади та організації. А зараз тут розміщений затишний міні-готель Hotel 39. З вікон відкривається чудовий вид на Ратушу, стародавні кам’яниці площі Ринок, Армянський собор, Преображенську церкву, Домініканський собор та інші.
В готелі всього 6 номерів, оформлених в класичному стилі та обладнаних дубовими меблями. У всіх номерах є телевізор та безкоштовний Wi-Fi.
Стандартний двомісний номер зі сніданком коштує від 1800 грн.
На площі Адама Міцкевича розташований готель «Жорж». Звідси – приблизно 2 хвилини пішки до оперного театру та ратуші.
Номери готелю обладнані антикварними меблями. У кожному з них є кабельне ТБ та безкоштовний доступ до інтернету.
Але найбільше в готелі приваблює його історія. Це найстаріший готель Львова.
На місці, де зараз стоїть готель, з 1793 до 1812 року діяв заїжджий двір «Під трьома гаками». У 1812 році будівлю перейменували на готель De Russie, а згодом, щонайменше до 1875 року, перейменовано на готель Жорж Гоффман / Hotel George Hoffmann в честь свого власника з 1816 року. Ще пізніше, щонайменше з 1894 року, назву змінили на готель Жорж / Hotel George’a). У 1899 році будівлю знесли, а на її місці побудували нову.
Ще пізніше – 1929 року – готель знову перебудували за проектом архітектора Тадея Врубеля.
За часів радянської окупації він мав назву «Інтурист». Історичну назву «Жорж» готелю повернули вже 1995 року.
Тут у різні роки зупинялись Оноре де Бальзак, Моріс Равель, Жан-Поль Сартр, Юзеф Пілсудський та інші відомі особистості.
Стандартний двомісний номер обійдеться приблизно у 1500 грн. Сніданки включені у вартість проживання.
Бутік-готель «Замок Лева» також є яскравим зразком архітектури. Двоповерхова будівля була зведена у 1904 році як вілла львівського єврейського банкіра Германа Фельдштайна. Герман також був громадським діячем, а його дружина Гелена займалась благодійною діяльністю.
У 1910 році родина Фельдштайнів розмістила у віллі товариство «Притулок», яке на час шкільних канікул опікувалось дітьми з єврейських родин.
У 1935 році власниками вілли були Адольф та Евеліна Борак – родина заможних євреїв. У 1939 році віллу забрали нацисти, а родину Бораків – Адольфа, Евеліну та їх доньок-близнюків Мію та Лію – відправили до концтаборів.
У 1943 році Адольфа було вбито, його дружина Евеліна померла від голоду, а Мія та Евеліна були спалені у газовій камері.
У 1991 році у будівлі відкрили готель «Замок Лева» на 14 номерів.
В 2018 році готель був відреставрований, тепер тут – просторі кімнати, елегантні меблі, паркетна підлога та висока стеля. На базі готелю діє ресторан / тераса з європейською та українською кухнею.
Ціна за стандартний номер на двох – від 1500 гривень.
Готель «Асторія» – один з найстаріших готелів міста Лева. У грудні 2019 року йому виповнилось 105 років.
«Асторію» збудовано у 1914 році на замовлення Львівського оперного театру. 60 років готель існував під ім’ям «Київ», назву «Асторія» йому повернули у 2013 році.
«Асторія» розташована біля Львівського оперного театру. На території є вишуканий ресторан Mon Chef.
Місця для паркування безкоштовні.
В усіх апартаментах також вільний доступ до WiFi.
Класичний номер на двох коштує від 2300 грн. Сніданок можна дозамовити за 275 грн.
Львівська Цитадель – комплекс фортифікаційних споруд, розроблених австрійською владою після так званої «весни народів» 1848 року. Її призначенням було охороняти безпеку тодішньої влади міста.
Цитадель складається з казарм та шести веж. У одній з них – вежі №2 – розташований курортний готель Citadel Inn.
Окрім вишуканих номерів тут також є цілодобова сауна, тренажерний зал, кімната для медитації, винний погріб та ресторан «Гармата».
Citadel Inn є першим п’ятизірковим готелем Львова.
Ціни трохи «кусаються» – за стандартний двомісний номер доведеться заплатити 4300 грн. Сніданки включені у вартість проживання.
Будівля, в якій розташований готель «Panorama», занесена до списку ЮНЕСКО і є історичною цінністю.
Їй вже понад 100 років, і тут завжди був готель. Спочатку він називався «New York» (1914 рік), потім його перейменували на «Оперу». Назву «Panorama» готель отримав вже у 2014 році через панорамні вікна, з яких відкривається чудовий вид на центр Львова, кав’ярні, Театр Опери і Балету.
Готель оформлений в стилі контемпорарі, облаштована дизайнерськими меблями, ексклюзивними елементами декору. Для поселення пропонуються номери різних категорій, кожен з їх яких має у своєму розпорядженні ванну кімнату, супутникове ТБ, Інтернет доступ.
Двомісний номер зі сніданком обійдеться у 2900 грн.
У центрі міста поруч з палацом Потоцьких знаходиться готель «Шопен». Він також розташований в історичній будівлі, зведеній 1897 року.
А ще його називають найромантичнішим готелем міста.
Родзинкою готелю є бібліотека, а також ресторан з літньою терасою та живою фортепіанною музикою.
«Шопен» невеликий — тут всього 17 номерів.
У всіх номерах є безкоштовний доступ до інтернету.
Вартість стандартного двомісного номера – 2800 грн.
Фото: prolviv
Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!
Українська авіакомпанія SkyUp Airlines оголосила про запуск програми прямих регулярних рейсів із Кишинева до популярних…
FlixBus оголосив про запуск трьох нових міжнародних маршрутів з України до Німеччини напередодні зимових свят.…
Пропонуємо вже дев'яту традиційну добірку туристичних акцій та розпродажів до Black Friday (Чорної п’ятниці) 2024…
З 15 грудня в графіку руху з'являється новий маршрут: безпересадкові купейні вагони сполученням Львів —…
У новому графіку руху на 2025 рік пасажири отримають кілька важливих нововведень. З 15 грудня…
Укрзалізниця разом зі словацькою залізницею ZSSK запустить новий маршрут Київ - Братислава з 15 грудня!…