Словенській національній авіакомпанії Adria Airways загрожує банкрутство через гостру нестачу коштів. Авіакомпанія фактично припинила свою діяльність на короткий період з 24 по 25 вересня і очікує фінансових вливань. Протягом двох днів Adria Airways буде виконувати рейси лише між Франкфуртом та Любляною, йдеться у повідомленні на сайті авіакомпанії.

Авіакомпанія радить своїм пасажирам перевіряти чи є їхній рейс в розкладі, перш ніж їхати в аеропорт. Взнати статус рейсу та отримати актуальну інформацію можна на сайті www.adria.si. У разі, якщо рейсу немає в розкладі, то пасажири повинні звернутися в агентство, де вони придбали квитки, для компенсації.

Важливо! Через тимчасове припинення руху Adria Airways, Air Serbia дозволила перевезти пасажирів словенської компанії до бажаних напрямків за нижчими, ніж середні ціни. Пасажири, яким загрожує запланована поїздка в небезпеці, мають можливість користуватися мережею Air Serbia та транспортувати до міст регіону та Європи.
Тут більше інформації

Що сталося з Adria Airlines?

Як повідомляється, керівництво Adria Airways заявило працівникам, що компанія оголосить банкрутство при відсутності інвестицій у розмірі 4 млн євро. Уряд Словенії вже публічно відмовився фінансово підтримати національного перевізника. Зараз тривають переговори з потенційними стратегічними партнерами.

Adria CRJ Business Class 1
Bombardier CRJ-900 авіакомпанії Adria Airlines

Флот авіакомпанії складається з 20 літаків, включаючи Airbus A319, Bombardier CRJ та Saab 2000. Однак багато з цих літаків були повернені лізинговим компаніям через відсутність платежів. Наприклад, лише за останні кілька днів власники вилучили три CRJ-900.

Зрозуміло, що Adria Airways потребує кардинальної зміни стратегії та значну кількість фінансування, якщо вона не оголосить банкрутство. Чотири мільйони євро можуть підтримати її ще кілька місяців, але це не вирішує їх основну проблему.

Читайте також  Thomas Cook оголосила про банкрутство

Adria Airways та Lufthansa

Adria Airways також має близькі стосунки з німецькою Lufthansa, хоча вона офіційно не входять до складу групи Lufthansa, на відміну від Austrian та Swiss. Проте, Adria є членом Star Alliance і використовує програму Miles&More для постійних клієнтів. Lufthansa також виконує спільні рейси з Adria Airways до Словенії, тому авіакомпанії мають тісний зв’язок.

a320 lufthansa
Airbus A320 авіакомпанії Lufthansa

Це може бути втратою і для Lufthansa, оскільки Словенія вже давно є складним ринком для них. Він не дуже прибутковий, і в той же час не перенасичений ультра-лоукостами. Тож якщо Adria вийде з бізнесу, велика ймовірність, що ультра-лоукости захоплять там велику частку ринку, і це не дуже добре для Lufthansa.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…