Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації норм щодо вигляду бортпровідників, пілотів та наземного персоналу! Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Тепер персоналу авіакомпанії дозволено мати татуювання та пірсинг на видних місцях, а також вибрати нетипову та нестандартну для авіації зачіску. Водночас заборонені потенційно образливі тату, а також такі, що розміщені на голові.

«Досі ми застосовували те саме правило, що й більшість авіакомпаній – татуювання були дозволені, лише якщо їх можна було легко приховати під стандартною уніформою екіпажу. Тепер ми суттєво пом’якшили ці правила, дозволивши нашим співробітникам демонструвати свою індивідуальність за допомогою татуювань, пірсингу та зачісок, якщо вони цього забажають, водночас з гордістю носити нашу стильну уніформу. Прагнучи стати ще більш різноманітними та інклюзивними, ми запрошуємо більш мотивованих професіоналів приєднатися до нашої команди», – повідомила старший віце-президент з кадрових ресурсів airBaltic Аліна Аронберга.

Зазначимо, що більшість авіакомпаній сповідує строгі правила щодо вигляду та дрес-коду персоналу. Вважається, що бортпровідники та пілоти є обличчям авіакомпанії і мають виглядати бездоганно – жодних татуювань, великих родимок і шрамів на видних ділянках тіла, відсутність пірсингу, типові зачіски з нейтральним кольором волосся, відсутьність власних аксесуарів, біжутерії, стандартний макіяж та нейтральні парфуми.

💡 Пілот SkyUp Павло Гридін: “Відрив від смуги, політ, посадка літака – це інші емоції, яких не отримати на землі”

У airBaltic працює понад 1900 співробітників, у тому числі 560 бортпровідників. Компанія продовжує активний підбір персоналу, на даний момент відкрито понад 40 вакансій. Щоб дізнатися більше про можливості працевлаштування в авіакомпанії – тисніть тут.

Нагадаємо, що airBaltic стала першою авіакомпанією яка повідомила про повний вихід із ринку авіаперевезень країни-агресора рф.

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…