Найбільше повітряне судно у світі Airlander 10 здійснить подорож до Північного полюса. Організатори збираються повторити маршрут дирижаблю «Норвегія» 1926 рокуз норвезького острова Шпіцберген через північний полюс до Аляски.

Airlander 10 – гібрид літака та дирижабля – зможе прийняти на борту 16 пасажирів у восьми двомісних каютах. На борту також буде 7 членів екіпажу, у тому числі шеф-кухар.

Фото: CNN

Організацією подорожі займається компанія OceanSky Cruises.

На сьогодні Airlander 10 є найбільшим повітряним судном. Він здатен підіймати в повітря до 11 тонн вантажу, спалюючи при цьому менше палива, ніж звичайний літак.

Фото: CNN

Також судно здатне летіти дуже повільно – зі швидкістю велосипеда – та опускатися до 30 метрів. Саме цю здатність збираються випробувати розробники.

Британська компанія Hybrid Air Vehicles збирається виробляти літальні апарати Airlander 10. Їх можна буде використовувати для екскурсій на дальні відстані, оскільки в повітрі вони можуть знаходитись до 5 діб.

Джерело: CNN

Фото: Hybrid Air Vehicles

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!Короткий код

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…