Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines отримала права на експлуатацію повітряної лінії зі Львова в Запоріжжя. Про це свідчить наказ Державіаслужби України від 23 листопада №1835.

Дозвіл надано для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України із визначенням необмеженої частоти виконання рейсів та строку дії права з 10 грудня 2021 року на необмежений строк.

Нагадаємо, що напередодні авіакомпанія виконала перший офіційний рейс із Києва в Запоріжжя, а згодом з Києва в Львів.

Наразі в системі бронювання авіакомпанії доступні квитки на п’ять внутрішніх рейсів, у тому числі три зі Львова та один із Запоріжжя:

  • ЗапоріжжяКиїв
  • Львів – Харків
  • ЛьвівКиїв
  • Львів – Дніпро
  • Київ – Чернівці

💡 Авіакомпанія Air Ocean Airlines позиціонує себе, як “регіональний перевізник, що планує виконувати внутрішні та міжнародні польоти на сучасних літаках АН-148-100Е вітчизняної розробки”, водночас із двох літаків авіакомпанії два були виготовлені у РФ в 2012 році і раніше там же і літали. В ДП “Антонов” повідомляють, що повний цикл обслуговування літаків Ан-148 буде виконуватись в межах України.

Вчора ми також повідомляли про дозвіл Державіаслужби авіакомпанії Bees Airlines з Києва в Запоріжжя.

Фото ДП “АНТОНОВ”

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба …