У неділю, 26 січня, в аеропорту Бориспіль почались перевірки на коронавірус (SARS) для пасажирів з Китаю. Там працюють фахівці санітарно-карантинного підрозділу Міністерства охорони здоров’я.

Усі пасажири рейсу з китайського міста Санья пройшли температурний скринінг тіла. Він проводиться за допомогою інфрачервоних термометрів та дозволяє виявити інфекційний вірус на ранній стадії.

На сьогодні скринінг проходитимуть лише пасажири прямих рейсів з Китаю.

Чому не перевірятимуть тих, хто прилітає з інших країн, пояснив Олексій Гончарук: «Такі ж перевірки працюють в інших аеропортах світу. Наприклад, якщо людина приїжджає в Київ транзитом, наприклад, через Мілан, то температурний скрінінг ця людина пройде в Мілані».

Читайте також  Чому літак - найбезпечніший транспорт і чому не варто боятись літати?

Перевіряти будуть не тільки людей, а й тварин, які ввозяться на територію України.

Співробітники МОЗ також перевірили роботу медичної служби аеропорту Бориспіль та готовність ізоляторів на випадок виявлення хворого з підозрою на інфекційну хворобу.

Нагадаємо, що на даний час коронавірусу у Китаї померло вже 80 людей. Зараження діагностували щонайменше у 2761 людини в межах КНР, а також в Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, В’єтнамі, Франції, Малайзії, Австралії, США та Канаді.

Фото: businessinsider

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Один коментар

  1. user

    Січень 27, 2020 в 5:12 pm

    26 листопада? Ви впевнені?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

В Україні розпочав роботу веб портал для туристів Visit Ukraine!

Всеукраїнська організація VISIT Ukraine розробила портал для туристів. Веб ресурс містить …