Один з найпопулярніших курортів Іспанії – Бенідорм складе “чорний список” туристів. Влада вирішила суворо карати тих, хто порушуватиме під час відпочинку правила громадського порядку. Небажаним персонам навіть можуть заборонити в’їзд до міста.

Відтепер вчинки кожного туриста, який порушував порядок у іспанському Бенідормі, розглядатимуть в індивідуальному порядку. Відпочивальників, які неадекватно поводитимуть себе у громадських місцях заноситимуть до чорного списку. Таке рішення влада прийняла через велику кількість скарг від місцевого населення на поведінку іноземних гостей.

За що можна потрапити до чорного списку?

Звичайно, найбільше владу та жителів головного курорту узбережжя Коста Бланки турбують нетверезі туристи. Отож до списку включатимуть дебоширів, які непристойно поводять себе в барах, ресторанах, готелях, клубах або на пляжах.


У блеклист також потраплятимуть відпочивальники, які ображатимуть інших туристів або місцеве населення.

Читайте також  Пошкоджений багаж - що робити і хто винний?

Що представлятиме собою чорний список туристів

У список вноситимуть прізвища та імена порушників громадського порядку, паспортні дані та відомості про країну, з якої вони прибули.

Внести туриста до списку можуть як поліцейські, так і співробітники об’єктів інфраструктури, включаючи лікарні.

Документи передаватимуть по всіх готелях, ресторанах та барах курорта, що дозволить у майбутньому вирахувати небажаних осіб та відмовляти їм в обслуговуванні.

Також списки передаватимуть до прикордонної служби. Тому найбільш злістні хулігани взагалі можуть позбутися можливості у майбутньому відвідувати Бенідорм.

Чому виникла ідея чорних списків

Основа для списку, за словами представників влади міста, вже є. Дуже часто туристи у стані алкогольного сп’яніння порушують громадський порядок та ображають місцевих. Наприклад, у 2018 році одному із найпопулярніших барів на узбережжі довелось зачинитись через регулярні п’яні дебоші туристів. Головними порушниками стали британці.

Необхідність карати неадекватних туристів виникла ще й через те, що у Бенідормі знаходиться велика кількість пам’яток архітектури XVII-XVIII ст. А саме вони найчастіше “страждають” від горе-туристів.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…