Що ви знаєте про Казахстан? Найпоширеніші асоціації — пустеля Кара-Кум, Караганда та Байконур. Однак, країна кочівників вас приємно здивує!

Враховуючи щоденні перельоти до Алмати, складнощів з дорогою точно не буде. Все, що необхідно для підготовки подорожі — обрати дати та завчасно знайти досвідченого водія, або ж забронювати авто.
Час на дорогу до всіх локацій від 30 хв до 2 години. Найкраща ідея — спланувати маршрут і влаштувати справжню експедицію!

Чаринський каньйон.

Чаринський каньйон
Чаринський каньйон

На відстані 195 км від Алмати знаходиться «молодший брат Гранд-Каньону». Увесь каньйон простягається майже на 200 кілометрів, та найбільш популярне місце — Долина Замків. Туди можна спуститись і пройти між височенних скель червоного кольору. Піша дорога займає близько 40 хвилин в одну сторону, а наприкінці стежки є табір, де можна залишитись на ніч у традиційній юрті.

Співочий Бархан

Співочий Бархан
Співочий Бархан

Величезна дюна заввишки 150 метрів. У світі є близько 30 схожих барханів, та всі вони кочують. Цей же залишається на одному місці тисячі років.
Здається, ніби забратись наверх — проста задача, однак сильний вітер та пісок, у якому грузнуть ноги, сильно ускладнюють ситуацію.

Не забудьте переконатись, що бархан і справді співочий — на вершині треба сісти на пісок та почати спускатись, перебираючи ногами. Завдяки силі тертя та електризації піщинок, вібрації утворюють звук, схожий на орган.

Крейдяні гори Актау

Крейдяні гори Актау
Крейдяні гори Актау

Як і бархан, крейдяні гори розташовані на території національного парку Алтин Емель.
Хоч сама назва «Актау» означає «білі», у цій місцевості породи різноманітних кольорів — червоні, жовтогарячі, помаранчеві.

Крейдяні гори Актау
Крейдяні гори Актау

Колись це було морське дно, це пояснює неймовірний ландшафт, більш схожий на декорації марсіанського фільму.
При розкопках тут знаходили останки динозаврів, тому дивіться навколо уважніше — а раптом і ви знайдете щось доісторичне!

Читайте також  ТОП інста-місць та оглядових майданчиків Парижа!

Озеро Каінди

Озеро Каінди
Озеро Каінди

Серед гір Тянь-Шань природа створила неймовірне місце. Близько 100 років тому, після землетрусу обвал гірських порід перекрив місцеву річку, що призвело до затоплення ущелини.
Над поверхнею стовбури ялин здаються млявими, та під водою можна розгледіти зелені гілки. Складається враження, ніби дерева ростуть догори ногами.

БАО — Велике Алматинське Озеро

БАО — Велике Алматинське Озеро
БАО — Велике Алматинське Озеро

Дорога до гірських вершин Заілійського Алатау займає лише 20 хвилин. Дивовижно, як така краса може бути настільки близько до міста. Велике Алматинське Озеро розташоване саме тут, на висоті 2510 метрів над рівнем моря. Вода неймовірного кольору змінює відтінок залежно від сезону та освітлення, вид бірюзового до блакитно-молочного.
Купатись тут точно не вийде, адже озеро та навколишня територіє охороняється. Однак, сюди варто приїхати тільки заради краси природи та свіжого гірського повітря.

Як дешево дістатись з України в Алмати?

 

Ромашка Скрипка

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Путівник по Чернівецькій області

Чернівецька область — найменша в Україні. Але не зважайте: дивитися тут – не передивитися,…