Авіакомпанія American Airlines анонсувала відновлення польотів лайнерів Boeing 737 MAX на початку наступного року. Перевізник, який вже зазнав близько $140 млн збитків через заборону польотів цього типу літаків, заявив, що розраховує поступово вводити їх в експлуатацію з 16 січня 2020 року.

“American Airlines очікує, що майбутні оновлення програмного забезпечення Boeing 737 MAX призведуть до повторної сертифікації літака наприкінці цього року і відновлення комерційної експлуатації в січні 2020 року“, – йдеться в повідомленні компанії. “Ми постійно підтримуємо контакт з Федеральним управлінням авіації (FAA) та Міністерством транспорту (DOT)”.

American Boeing 737 max
Літаки Boeing 737 MAX авіакомпанії American Airlines на зберіганні у Тулсі. © American Airlines.

Однак американські регулятори поки що мовчать про конкретні дати повернення в небо бестселера від Boeing. FAA заявила минулого тижня, що “повернення Boeing 737 MAX до комерційної експлуатації відбудеться після завершення ретельного процесу випробувань, а не за встановленим терміном. FAA скасує наказ про заборону польотів цього типу літаків, коли вважатиме його безпечним”.

Читайте також  Boeing MAX-гейт: Україна тимчасово заборонила експлуатацію найновішого типу літаків!

Польоти авіалайнерів Boeing 737 MAX були заборонені у всьому світі з березня 2019 року. Це сталося після загибелі 346 людей, після двох поспіль катастроф літаків авіакомпаній Lion Air та Ethiopian Airlines.

У катастрофах звинувачують систему посилення маневрових характеристик або MCAS. У разі пошкодження датчика,  електронна система автоматично направляє ніс літака вниз, помилково вважаючи, що літак знаходиться в звалюванні. В кінцевому підсумку літак направляється в землю і пілоти не могли нічого з цим вдіяти, оскільки не отримали достатніх знань про нову систему.

Boeing пообіцяв виправити програмне забезпечення і повернути літаки в повітря до кінця року. Авіакомпанія Southwest Airlines пролонгувала скасування рейсів на Boeing 737 MAX до 5 січня, а United Airlines – до 6 січня 2020 року.

Минулого місяця United Airlines заявила, що коли вона знову почне літати на 737 MAX, пасажири, які страждають на “максофобію”, будуть безкоштовно пересаджені на інші типи літаків.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…