З 1 липня Австрія відкрила свої кордони для українських туристів – повністю вакциновані особи подорожують в країну без будь-яких обмежень, решта з тестом на COVID-19, обов’язковим карантином та іншими обмеженнями! Про це повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Найважливішим є те, що Австрія визнає індійську вакцину CoviShield та китайську Sinovac, якими імунізовані більшість українських громадян!

Отож, в’їзд без карантину та реєстрації можливий:

  • за наявності сертифікату про повну вакцинацію проти COVID-19, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду та була проведена не довше ніж 270 днів тому
  • сертифікат має бути на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини та/або лікарським підтвердженням із найменуванням вакцини і кількості зроблених доз.

Визнані вакцини: 

  • Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer;
  • Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India;
  • COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson;
  • mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna;
  • Sinopharm / BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

В’їзд з реєстрацією та карантином можливий за умови:

  • наявності негативного результату тесту COVID-19 (ПЛР- тест, не старший ніж 72 год або тест на антигени, не старший ніж 48 год) та 10-денний карантин після в’їзду або
  • наявності підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, чи медична або офіційна довідка про антитіла, не старша ніж 90 днів) а також
  • проходження онлайн-реєстрації на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/ за 72 год до в’їзду

Після в’їзду необхідно неодмінно піти на 10-тиденний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Джерело – tripadvisor.mfa.gov.ua

Фото – flickr

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…