Уряд Азербайджану скасував обмеження не подорожі, які діяли з березня 2020 року, та відкрив кордони для громадян України. Про це повідомляє МЗС України.

Отож, відповідно до рішення Кабінету Міністрів Азербайджанської Республіки від 13 січня Україну додано до переліку країн, громадяни яких мають право на в’їзд повітряним транспортом до Азербайджану.

Умови в’їзду:

 • наявність паперового сертифікату вакцинації з порталу Дія з QR code (цифровий сертифікат в Дії не підходить), що підтверджує проходження повного курсу вакцинації (дві дози (одна доза у разі щеплення вакциною  Johnson&Johnson та Sputnik Light)
  • COVID-паспорт, імунний сертифікат або сертифікат щодо протипоказання до вакцинації проти COVID-19 повинні мати атрибути електронної верифікації та повинні бути видані лише державним органом. Ці документи перевірятимуться під час проходження реєстрації в аеропорту.
 • наявність сертифікату про негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19, отриманого протягом 72 годин до вильоту рейсу

💡 Авіакомпанії Buta, МАУ, SkyUp та Bees пропонують квитки з Києва, Львова та Одеси в Азербайджан:


Відповіді на найпоширеніші запитання:

 • Чи можна в’їхати в країну за Сертифікатом вакцинації в Додатку Дія? – Ні.
 • Чи можна в’їхати в країну за паперовим сертифікатом з порталу Дія (з QR code)?  – Так, за умови наявності сертифікату про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту рейсу.
 • Чи можна в’їхати в країну за паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем? – Ні. 
 • Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного ПЛР тесту, зроблено не більш ніж 72 години в будь-якій лабораторії? – Можна за наявності документу, що підтверджує повний курс (дві дози (одна доза у разі щеплення вакциною Johnson&Johnson) будь-якої вакцинації проти COVID-19.
 • Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного ПЛР тесту, зробленого в лабораторії із затвердженого переліка? – відсутній затверджений перелік лабораторій.
 • Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного тесту на антиген, зробленого не раніше ніж за 48 годин? – Ні.
 • Чи потрібно робити додатковий ПЛР тест після прибуття, якщо так, то в який термін? – Ні.

Автор фото – Hikmat Gafarzada

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…