Індонезійський острів Балі можуть відкрити для міжнародного туризму 1 грудня цього року. Офіційно інформацію ще не підтвердили, проте саме про це йшлося під час зустрічі губернатора Балі, адміністрацією аеропорту Денпасар та Міністра транспорту Індонезії. 

На зустрічі також обговорювали заходи, які планують впровадити для відкриття острову. 

Очікується, що турист буде зобов’язаний оплатити вартість ПЛР-тесту по прибуттю в аеропорт та проживання у готелі, де він очікуватиме результатів тесту. Це займатиме близько 3-4 годин.

Читайте також  Інформація МОЗ України щодо країни червоної та зеленої зон станом на 13 листопада!

Якщо результат тесту буде негативним, мандрівники зможуть одразу покинути готель та відвідувати будь-які місця. У випадку, якщо тест на COVID-19 буде позитивним, турист має пройти двотижневий карантин власним коштом.

Також планують впровадити нову цифрову систему для запобігання помилковому тестуванню та прискорення процесу прибуття. Так, кожен іноземець, що в’їжджає на Балі, отримає власний QR-код, який він має використовувати до отримання результатів тесту на коронавірус. 7 листопада в аеропорту провели тестування системи.

Нагадаємо, що 18 грудня Qatar Airways відновлює польоти із Києва і цілком можливо, що саме ця авіакомпанія першою повезе українських туристів на Балі.

Інформація від читача, який зараз на Балі: Жодного разу не купуйте бiлети до офiцiйноi постанови! Це стара новина тут, на Балi, i вже спростували сто раз, це лише балачки губернатора Балi, не пiдтвердженi на центральному урядовому рiвнi.

авіаблогер Володимир Біленький

Підтримати проект

Фото: The national news

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Один коментар

  1. Олексiй з Балi

    19 Листопада, 2020 в 3:24 am

    Жодного разу не купуйте бiлети до офiцiйноi постанови! Це стара новина тут, на Балi, i вже спростували сто раз, це лише балачки губернатора Балi, не пiдтвердженi на центральному урядовому рiвнi.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …