У Барселоні жінкам дозволили купатися топлес в будь-яких водоймах та басейнах на території всього міста. Міська рада видала розпорядження, в якому йдеться про те, що будь-яка заборона жінкам купатися без верхньої частини купальника є дискримінацією, адже чоловіки постійно купаються лише в плавках. Відповідно до закону про «рівність в одязі», прийнятому нещодавно у Барселоні, громадянам, зокрема жінкам, ніхто не може забороняти або нав’язувати будь-які норми в одязі. Проте у муніципальних басейнах та на пляжах діяли різні правила: десь жінкам дозволяли плавати топлес, а десь ні.

Читайте також  ТОП-5 кращих парків розваг Європи

В кількох місцях відпочинку верх купальника дозволяли знімати лише у зоні для засмаги. Після ряду скарг від кількох громадських організацій та окремо жінок, влада Барселони постановила, що у всіх басейнах та на пляжах жінкам можна знаходитись без верхньої частини купальника. За словами заступника мера Барселони Жанет Санс, заборона на топлес була скасована вже давно, зараз влада лише доповнила його новими вказівками. Розпорядження вже надіслане в усі міські спортивні центри, де є басейни.

Фото: Douglas Gianini

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Київ – Варна — новий напрямок Автолюкс! Квитки від 1513 грн

Автолюкс анонсував новий рейс до моря Київ – Варна з 9 липня! Це перший курортний на…