Авіакомпанія Bees Airline отримала право на експлуатацію трьох нових повітряних ліній з Києва в Бухарест, а також з Одеси в Афіни та Бухарест. Про це свідчать наказ Державіаслужби України від 25 серпня №1318.

Дозвіл надано на виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з України в Румунію та Грецію починаючи з 1 жовтня 2021 року на необмежений строк.

Нові-потенційні напрямки Bees Airline:

  • Київ – Бухарест – Київ – 3 рейси на тиждень
  • Одеса – Бухарест – Одеса – 1 рейс на тиждень
  • Одеса – Афіни – Одеса – 1 рейс на тиждень

💡 Отримання прав на експлуатацію повітряних ліній не дає стовідсоткової гарантії, що авіакомпанія виконуватиме рейси по даних напрямках.

Наразі в системі бронювання Bees доступні квитки на дванадцять напрямків з Києва, та по одному напрямку з Одеси, Львова та Миколаєва. Нещодавно авіакомпанія відкрила продаж квитків на рейси із Києва в Алікіанте, Самарканд та Гельсінкі.

Також зазначимо, що напередодні авіакомпанія перенесла свої рейси із Херсона в Миколаїв у зв’язку із ремонтними роботами в херсонському летовищі. Квитки на регулярні рейси Миколаїв – Тбілісі вже доступні для бронювання на сайті bees.aero.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…