31 жовтня в Берліні відкрили новий аеропорт Берлін-Бранденбург (BER), який названо в честь німецького державного діяча та лауреата Нобелівської премії миру Віллі Брандта.

Перші рейси в нове летовище майже синхронно виконали літаки авіакомпаній Lufthansa з Мюнхена та easyJet з аеропорту Берлін-Тегель.

На Facebook сторінці аеропорту підсумували церемонію у сорока секундному відео:

Церемонія закладки першого каменя в фундамент аеропорту відбулась у вересні вересні 2006 року і будівництво планувалось завершити в 2011 році, однак відкриття летовища неодноразово переносилось.

Після відкриття нового летовища будуть закриті діючі летовища Берлін-Тегель (TXL) та Берлін-Шенефельд (SXF). Зазначимо, що новий аеропорт частково розташовано на терені відомого багатьом летовища Шенефельд (SXF). Саме аеропорт Берлін-Шенефельд став Терміналом 5 летовища Берлін-Бранденбург.

Наразі в аеропорті працюють тільки Термінали 1 та 5, Термінал 2 наразі зачинений через низький пасажиропотік. Рейси Wizz Air та Ryanair здійснюватимуться в Термінал 5, який знаходиться на значній відстані від Терміналів 1 та 2.

Трансфер між Терміналами 1,2 та 5 потягом займатиме 8 хвилин, автобусом 9 хвилин, авто або таксі 10 хвилин. Детальніше тут.

Новий термінал знаходиться між двома злітно-посадковими смугами, створюючи так званий середній аеропорт над станцією метро. 

Термінали аеропорту BER

Зазначимо, що найближчий в новий аеропорт Берліна рейс з України запланований авіакомпанією Wizz Air із Києва 1 листопада. Зі Львова 6 листопада, з Одеси та Харкова 14 грудня. Ryanair полетить в Берлін-Бранденбург з 6 листопада.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…