Популярність віддаленої роботи з кожним роком зростає. А необхідність пошуку такого заробітку стала особливо актуальною під час пандемії, коли люди масово втрачали робочі місця.

Дехто так і не повернувся до звичних способів заробітку. А чимало людей продовжують шукати найкращі місця для віддаленого заробітку, який не залежатиме від місця знаходження.

Разом з нашими партнерами з криптовалютної біржі ByBit ми підготували список найкращих країн для віддаленої роботи. Реєструйтесь сьогодні на Bybit і забирайте до 600$ у бонусному центрі.

Ангілья

Британська заморська територія Ангілья стала привабливою не лише для туристів, а й для цифрових кочівників, зовсім нещодавно. І у 2021 році країна вирішила впровадити так звану «візу цифрового кочівника» – документ, який дозволяє вам знаходитись на території Ангільї протягом року.

Фото: Medium

Умови перебування: Якщо ви вирішили віддалено попрацювати в Ангільї, вам потрібно надати повну інформацію про зайнятість в організації, яка знаходиться за межами країни. Окрім того, потрібно буде надати медичну картку, медичну страховку на весь період перебування в країні, а також інформацію про житло.

Звичайно, в сучасних умовах також потрібен негативний ПЛР-тест за 3 дні до прибуття.

Заявку можна подавати онлайн.

Вартість: Всі витрати на тимчасовий переїзд до Ангільї сумарно складуть близько 2 тисяч доларів.

Антигуа і Барбуда

Антигуа і Барбуда знаходяться у списку тих країн, які заохочують любителів віддаленої роботи зупинятись саме у них. Тут можна зареєструватись як цифровий кочівник і продовжувати візу раз на 2 роки.

Умови: Ваш бізнес чи компанія, в якій ви працюєте віддалено, мають бути розташовані за межами Антигуа і Барбуди. Потрібно підтвердити свій заробіток – він має складати не менше 50 тисяч доларів США. На час перебування у вас повинна бути туристична та медична страховка.

Фото: Pace Immigration

Вартість: загальні збори складають близько 1,5 тисячі доларів США за візу для 1 людини, 2 тис доларів – за двох або 3 тис доларів для родини з трьох чи більше осіб.

Онлайн-заявку можна лишити тут.

Австралія

Австралія – прекрасне місце для любителів віддаленої роботи. Найкращими містами для цього вважають Сідней та Мельбурн. Тут «цифрових кочівників» настільки багато, що це ще й чудова нагода обмінятись досвідом та розширити власний бізнес. Бонус для тих, хто має справу з криптовалютами – сьогодні Австралія належить до країн з позитивним регулюванням криптовалют.

До того ж отримати робочу візу в Австралії порівняно дешевше, ніж в інших країнах.

 Однак потрібно відповідати деяким критеріям.

Умови: Можливість жити і працювати в Австралії віддалено надається людям 18-35 років. Спочатку потрібно отримати First Working Holiday Visa. Вона дозволить провести в країні рік, попрацювати, призвичаїтись до умов. А далі вже потрібно буде отримати Second Working Holiday Visa.

Подати заявку потрібно, знаходячись за межами Австралії.

Вартість: 485 австралійських доларів за одну людину строком на 12 місяців.

Барбадос

Попрацювати віддалено на Барбадосі можна буде до 1 року. Потім потрібно буде подавати заявку на подовження візи.

Умови: Ваш бізнес або компанія, в якій ви працюєте, мають знаходитись за межами Барбадос. Ваш заробіток за рік має бути більшим за 50 тисяч доларів США. Обов’язковий ПЛР-тест на COVID-19 та 48-годинний карантин після прильоту.

Заявку подавати тут.

Вартість: Фізичні особи мають заплатити збір в розмірі 2000 доларів США. Якщо плануєте переїхати всією родиною, то вартість «сімейного пакету» складе 3000 доларів США.

Коста-Рика

Якщо бажаєте суміщати спокійне, розмірене життя, знайомства з неординарними людьми з віддаленою роботою, то Коста-Рика – саме для вас.

Фото: Tico Times

Країна впровадила спеціальну візу Rentista для фрілансерів, яка дозволяє жити там і працювати віддалено протягом двох років.

Умови: Ви маєте надати підтвердження щомісячного доходу у розмірі не менше 2500 доларів США впродовж останніх двох років. Альтернативний варіант – зробити депозит в розмірі 60 тисяч доларів США на банківський рахунок в Коста-Риці. Ви не маєте права бути співробітником будь-якої організації в Коста-Риці, тому потрібно буде також надати підтвердження того, що ви приватним підприємцем (засновником юридичної особи) або фрілансером.

Подати заявку можна самостійно, зареєструвавшись на міграційному вебсайті країни.

Багато хто наймає міграційних адвокатів, які можуть попіклуватись про всі документи за вас.

Документи мають бути іспанською мовою та юридично завіреними в країні постійного проживання.

Вартість: реєстраційний внесок складає 250 доларів США.

Хорватія

В січні 2021 року Хорватія затвердила свою програму для цифрових кочівників, яка дозволяє фрілансерам лишатись в країні на термін до 1 року.

Умови: Ви повинні мати доказ того, що працюєте на себе або працюєте віддалено (письмова заява, контракти зі співробітниками чи клієнтські контракти). Підтвердити, що ваш щомісячний заробіток є не меншим за 350 євро. Надати довідку про несудимість. Надати підтвердження проживання (договір оренди від орендодавця). Наявність медичної та туристичної страховки на весь термін вашого перебування в Хорватії.

Подати заявку можна за посиланням

Вартість: реєстраційний внесок складає 590 кун.

ОАЕ

Віртуальна робоча віза до Об’єднаних Арабських Еміратів чудово підходить як для людей, які хочуть переїхати самостійно, так і для тих, хто бажає перевезти також свою родину.

Про переваги життя в ОАЕ, зокрема в Дубаї, говорити багато не варто. Тут є все – пляжі, готелі, курорти.

Фото: Clementoni

Нещодавно влада ОАЕ заявила про підтримку торгівлі криптовалютою у вільній зоні. Відтепер Dubai World Trade Centre видаватиме ліцензії на здійснення фінансової діяльності, пов’язаної з цифровими активами.

Єдине, що викликає незручність – вища, у порівнянні з іншими країнами, вартість на проживання – оренду житла, продукти, розваги тощо.

Умови: Необхідно надати підтвердження про те, що ви працюєте віддалено від вашого роботодавця (наприклад, контракт) як мінімум на рік. Якщо ви власник бізнесу – то можете надати документ про право власності на компанію. Ваш щомісячний дохід має бути не нижчим за 5 000 доларів США. Надати розрахункові відомості за місяць та банківські виписки за три останні місяці. Мати медичну страховку.

Заповнити форму заявки можна тут

Вартість: обов’язковий візовий збір складає 287 доларів США.

Головне фото: Santa Teresa Real Estate

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

2 коментарі

 1. Serhii

  20 Жовтня, 2021 в 3:45 pm

  Антігуа не радив би для релокейту, тим більше з сім’єю. Намагаються здерти гроші на кожному кроці, високий рівень злочинності і тотальна корупція не сприяють довготривалому безпечному перебуванню там. Поряд є багато більш цивілізованих і приємних островів. А от Барбадос, Аруба, Сен-Мартен норм.

  Відповісти

 2. Week 310

  6 Листопада, 2021 в 8:03 pm

  Ви б спочатку почитали деталі про ті візи чим писати умови. Наприклад, в Австралію вік тим кому дозволено від 18 до 30, а не 35 років.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…