Комерційний конкурс на приватизацію молдавської державної авіакомпанії Air Moldova виграла компанія Civil Aviation Group SRL, яка керує румунською авіакомпанією Blue Air. Агентство державного майна Молдови заявило, що вартість транзакції становить 1,2 млрд. лей ($71 млн).

За даними агентства, 50 мільйонів лей було перераховано до державного бюджету, а решта – на покриття боргів Air Moldova. Інвестор також пообіцяв вирішити проблеми експлуатації флоту та розвитку компанії. Державна авіакомпанія була приватизована, щоб зберегти її та уникнути банкрутства.

Boeing 737-700 Blue Air. Фото Vitaliy Trubnykov, jetphotos.com

Відповідно до стратегії розвитку авіакомпанії Air Moldova, група Civil Aviation відкриє до кінця 2019 року сім нових маршрутів і чотири нові маршрути у 2020 році. Далекомагістральні рейси до США, Канади та Китаю мають бути відкриті у 2021 році. Частота польотів по наявним напрямкам буде збільшена. Розмір флоту Air Moldova буде поступово збільшуватися, таким чином, щоб у 2021 він досяг 14 літаків.

Читайте також  Шара! З Одеси в Стамбул від 63€ в обидва боки з багажем та харчуванням!

Civil Aviation Group SRL планує розширити льотний штат десятьма додатковими екіпажами до 2021 року. Кількість льотчиків та членів екіпажу збільшиться з нинішніх 180 до 380 у 2021 році. Інвестор виділить близько 3,5 мільйонів євро для формування та навчання персоналу до 2023 року.

Нагадаємо, що лоукост Blue Air — один з найбільших авіаперевізників в Румунії. У флоті авіакомпанії – 30 літаків Boeing 737, польоти вона здійснює по 80 напрямках.

Авіакомпанія Air Moldova 1 серпня 2018 року відновила рейси Кишинів-Бориспіль-Кишинів, які з 22 вересня виконуються щоденно.

Будьте в курсі усіх авіаційних новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук , Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Італійська авіакомпанія Alitalia виконала останній рейс

Авіакомпанія Alitalia здійснила останній рейс. З 15 жовтня всі польоти виконуватимуть під …