В Британії планують зважувати пасажирів разом з багажем перед авіаперельотами. Таке нововведення запропонувала технологічна стартап-компанія Fuel Matrix. Переговори вже розпочали з усіма аеропортами Британії.

Зважування перед авіарейсами, за словами генерального директора компанії Роя Фусконе, мають допомогти скоротити витрати авіаперевізників на пальне та викиди в атмосферу вуглекислого газу. Адже чим більший вантаж, тим більше палива потрібно літаку.

“Авіакомпанії зможуть заздалегідь розрахувати, яку вагу вони несуть на борту. Вартість авіаперевезень збільшується в залежності від ваги багажу. Те саме має стосуватись і пасажирів”, – говорить Фусконе.

Зараз для розрахунку навантаження перевізники використовують вагові коефіцієнти Європейської агенції авіаційної безпеки: 88 кг для чоловіків, 70 кг для жінок та 35 кг для дітей. Зазвичай ці оцінки вище, ніж в реальності. Отже, в Fuel Matrix заявляють, що коли авіаперевізники знатимуть, що несуть менший вантаж, то матимуть змогу використовувати менше палива.

Також керівництво компанії зазначає, що зважування пасажирів перед перельотом дозволить вирахувати “нульову паливну вагу”, тобто загальну вагу лайнера та його “вмісту”, за винятком палива. Це, в свою чергу, дозволить точно розрахувати необхідну кількість палива, і, як наслідок – знизити затрати пасажирів та викиди вуглекислого газу.

Fuel Matrix вже запатентували технологію, яка необхідна для реалізації запланованого. Дані про вагу пасажирів будуть захищені так само, як і біометричні дані, які аеропорти використовують для розпізнавання облич.
Схеми збору даних про вагу пасажирів вже використовує фінська авіакомпанії Finnair Oyj, але на добровільній основі.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

У Швейцарії починає працювати віртуальна авіакомпанія FlyBAIR!

У Швейцарії починає працювати віртуальна авіакомпанія FlyBAIR. Її створили місцеві жителі …