У Києві презентували інтерактивну мапу “Мережа автобусних маршрутів”. За допомогою сервісу можна отримати детальну інформацію про міжобласні та міжнародні автобусні маршрути в Україні. Він показує не лише автобусні маршрути та розклад руху, що дозволить спланувати свою подорож заздалегідь.  Користувачі також можуть дізнатись інформацію про проміжні зупинки та перевірити перевізника на наявність ліцензії.

Як зазначив під час презентації Міністр інфраструктури Володимир Омелян, мапу створювали з урахуванням інтересів пасажирів та задля більш прозорої роботи перевізників.

Такий сервіс запрацював в Україні вперше. Його мета – вивести з тіні український ринок автобусних перевезень та популяризувати перевізників, які працюють легально.

Читайте також  Усі нові авіарейси з України у 2019 році! Повний перелік та розклад!

“Електронний кабінет перевізника, онлайн-реєстр ліцензій, інтерактивна мапа автобусних перевезень – це те, що допоможе компаніям перейти в білу площину та чесно платити податки.

1 e1554921104432

Держава зможе чітко планувати нові маршрути, транспортну карту України. Бізнес отримає зручний інструмент для розвитку, прозорість та легкість комунікацій з державою”, – зазначив Володимир Омелян.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

  • вінниця аеропорт автобус

    У флоті МАУ з’явиться Aircraft Bus

    Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України”, починаючи з 2 липня 2019 року про…
Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…