Канада дозволила в’їзд вакцинованим громадянам з усіх країн із 7 вересня. Туристи, які отримали дві дози вакцини звільняються від обов’язкового карантину та проходження тесту на COVID-19 на 8 день перебування в країні. Остання доза щеплення має бути зроблена принаймні за 14 днів до в’їзду у Канаду.

Підтвердження вакцинації слід завантажити до додатка ArriveCAN англійською чи французькою мовою.

➡ Наразі у Канаді схвалені вакцини:

  • Pfizer-BioNTech (Comirnaty, tozinameran, BNT162b2)
  • Moderna (mRNA-1273)
  • AstraZeneca/COVISHIELD (ChAdOx1-S, Vaxzevria, AZD1222)
  • Janssen/Johnson & Johnson

Не приймають сертифікати про щеплення вакцинами:

  • Bharat Biotech (Covaxin, BBV152 A, B, C)
  • Cansino (Convidecia, Ad5-nCoV)
  • Gamalaya (Sputnik V, Gam-Covid-Vac)
  • Sinopharm (BBIBP-CorV, Sinopharm-Wuhan)
  • Sinovac (CoronaVac, PiCoVacc)
  • Vector Institute (EpiVacCorona)

💡 Як отримати туристичну візу в Канаду. Покрокова інструкція

Якщо ви одужали від COVID-19, вам все ще потрібна сертифікат про вакцинацію. Наразі немає винятків для мандрівників, які не отримали повної серії вакцин або комбінації вакцин, визнаних урядом Канади.

При в’їзді до Канади авіа або сухопутним транспортом прикордонники можуть також попросити будь-кого пройти рандомний тест. Тоді турист має або прибути до місця тестування, або обрати домашній набір для тестування, яке слід провести протягом 24 годин після в’їзду в країну. Такий тест буде безкоштовним.

Невакциновані діти у віці до 12 років, які супроводжуються вакцинованими мандрівниками повиннідотримуватися всіх вимог до тестування перед в’їздом, прибуттям та повторним тестуванням 8-го дня (діти віком 5-12 років). Діти можуть бути звільнені від карантину якщо вони дотримуються вимог громадського здоров’я.

Невакцинована молодь віком від 12 до 17 років підлягає 14-денному карантину та всім вимогам до тестування перед в’їздом, прибуттям та повторному тестуванню на 8-й день, незалежно від того, чи супроводжують їх повністю вакциновані мандрівники.

➡ Також ви зможете перевірити, чи можете відвідати Канаду зараз, на сайті https://travel.gc.ca

Нагадаємо, що нещодавно українська авіакомпанія МАУ анонсувала стикувальні рейси з Києва в Торонто (YTO), Монреаль (YMQ), Ванкувер (YVR) через Лондон, Стамбул та інші міста Європи.

❗ Важливо! Умови в’їзду в Канаду можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!Короткий код

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…