Колумбія скасувала вимогу щодо обов’язкової наявності негативного результату ПЛР-тестування в іноземних громадян, які подорожують в країну повітряним транспорту. Також скасовано вимогу щодо використання мобільного додатку CoronaApp. Про це свідчить наказ Міністерства охорони здоров’я Колумбії №777.

Відтак, з 8 червня громадяни України можуть подорожувати до Колумбії за умови реєстрацію на сайті міграційної служби Колумбії не пізніше ніж за 48 години до перетину кордону.

Нагадаємо, що раніше пасажири, які прибували до Колумбії, повинні були мати при собі негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, реєструватися на сайті міграційної служби та використовувати мобільний додаток CoronaApp.

Влада Колумбії вживає досить прагматичних заходів щодо відновлення туризму та повітряного транспорту, у порівнянні з іншими країнами регіону. Так, з вересня в країну авіатранспортом прибуло 10 мільйонів іноземних громадян.

Автор фото – Flavia Carpio

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Греція спростила умови в’їзду українських туристів та їх дітей

Греція спростила умови в’їзду для іноземних туристів та їх дітей, в тому числі украї…