Баришівський суд Київської області призупинив дію ліцензії на на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines. Причина, зазначена в ухвалі, – систематичне невиконання зобов’язань перед клієнтами та відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Із сьогоднішнього дня SkyUp має скасувати свої рейси, бо без діючої ліцензії літаки не мають права злітати.

Проте в авіакомпанії заявляють, що не скасовуватимуть авіарейсів та працюватимуть у звичному режимі. Про те, що компанії нічого не загрожує заявив також Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також  SkyUp смалить! Нові напрямки з Одеси: Іспанія, Італія, Грузія, Вірменія!

Позиція SkyUp Airlines

SkyUp Airlines оскаржила ухвалу Баришівського районного суду у Київському апеляційному суді. Офіційна позиція авіакомпанії – районний суд не має права приймати таке рішення, оскільки ліцензію на право перевезення пасажирів повітряним транспортом видає відповідним наказом Державіаслужба України. Єдиний юридичний спосіб скасувати такий наказ – рішення Адміністративного суду.

Також авіакомпанія спростувала інформацію про нібито старий флот – за статистикою SkyUp володіє наймолодшим флотом України, середній вік якого складає 11,5 років, а «найстарший» літак – 2003 року.

Окрім того, в SkyUp заявили, що позивач взагалі не користувалась їх послугами.

«У позовній заяві Позивач вказує, що придбала білети на рейс «Київ-Шарм-ель-Шейх». Це неможливо, оскільки таких білетів взагалі не існує. SkyUp Airline здійснює лише чартерні рейси, і лише на замовлення туроператорів. Також, за власними компанії, а також даними туроператорів – партнера, туриста або пасажира з таким ім’ям та прізвищем ніколи не було», – зазначають в SkyUp.

“Жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток”, – Омелян

На захист лоукостера виступив також міністр інфраструктури Володимир Омелян. За його словами, ухвалювати такі рішення, може виключно адміністративний суд. Також він зазначив, що позивач, на користь якого Баришівський райсуд ухвалив рішення, має більше 30 адмін правопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем.

«Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток. Ми забезпечили вільну конкуренцію і чесні правила гри в авіації, в автобусних перевезеннях і на морі і ніхто та ніщо нас не зіб’є з цього шляху», – пише Омелян на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Він натякнув, що рішення суду є політичним: “0,1%, які вважають, що 90-ті повернулися і вони «банкують» – швидко зрозуміють свою помилку.Хотів зазначити, що в мене міцне здоров`я, я в добрій фізичній формі, я не є випадковим власником тисячі державних компаній і не вивів за кордон пів трильйона доларів. Схем теж немає, перевірено всіма. Тому, залякувати, погрожувати, придумувати сенсу немає”.

У SkyUp переконані, що такі неправомірні рішення приймаються з метою дискредитації та негативно вплинуть на репутацію країни та інвестиційний клімат.

«Окрім прав самої авіакомпанії, прийняте без доказів визначення про призупинення ліцензії, торкається також прав порядку 8 тисяч пасажирів на добу – права полетіти у відпустку та повернутись назад», – зазначили в SkyUp та закликали владу втрутитись у ситуацію.

На даний момент, повідомляють в компанії, рейси виконуються згідно розкладу. На своїй сторінці у Facebook вони також додали фото з реєстрації на сьогоднішній рейс до Одеси.

Фото: Riik@mctr, Craham Howorth

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…