25 листопада Національний інститут інфекційних захворювань (NICD) у Південній Африці повідомив про виявлення нового штаму COVID-19 – B.1.1.529.

Згодом з’явились повідомлення про те, що інфікованих новим штамом коронавірусу виявили у Ботсвані, Гонконзі, Ізраїлі та Бельгії.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн рекомендувала урядам країн Європейського Союзу призупинити авіаперельоти в країни Південної Африки.

Так вже зробили Італія, Австрія, Франція, Японія, Сингапур, Нідерланди, Мальта, Малайзія, Марокко, Філіппіни, Ізраїль, Дубай, Йорданія.

Австрія, Франція, Італія, Нідерланди та Мальта також заявили про заборони на в’їзд мандрівників з країн Південної Африки, Лесото, Ботсвани, Зімбабве, Мозамбіка, Намібію та Есватіні та тих, хто відвідував їх в останні два тижні.

Японія оголосила, що з 27 листопада туристи з Південної Африки повинні будуть пройти карантин протягом 10 днів та зробити 4 тести під час відвідин країни.

Індія також посилить протиепідемічні заходи для мандрівників з Південної Африки, Ботсвани та Гонконгу.

Джерело: CNN

Автор фото: IgorVetushko via Depositphotos

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…