Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія прийняв рішення про тимчасову заборону та обмеження перетину кордону Хорватії. Про це повідомляють на сайті Посольства України в Хорватії.

Обмеження поширюється на несуттєві подорожі іноземних громадян, в тому числі з туристичною ціллю та діятиме з 1 до 15 грудня 2020 року.

Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право в’їжджати в Хорватію за виняткових підстав:

  • медичні працівники, дослідники у галузі охорони здоров’я, працівники по догляду за людьми похилого віку (необхідний негативний результати ПЛР-тестування)
  • прикордонники
  • працівники у транспортній галузі
  • дипломати, співробітники міжнародних організацій, військові, працівники поліції, працівники в гуманітарній сфері та особи цивільного захисту при виконанні своїх службових обов’язків
  • особи, які подорожують транзитом
  • особи, які подорожують з метою навчання
  • моряки (необхідний негативний результати ПЛР-тестування)
  • особи, які подорожують з невідкладних особистих / сімейних причин, ділових причин чи мають інші економічні інтереси (необхідний негативний результати ПЛР-тестування)

Особи, які прямують Хорватією транзитом, повинні залишити територію країни протягом 12 годин з моменту в’їзду.

За наявності підстави для в’їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії  та роздрукувати реєстраційний номер заявки. У відомстві зазначають, що таке підтвердження пришвидшить перетин кордону, однак не є дозволом на в’їзд від МВС Хорватії.

Зазначимо, що заборона не поширюється на громадян України, які мають дійсну посвідку на проживання в країнах ЄС та прибувають в Хорватію безпосередньо з країн Європейського Союзу, які входять до зеленого списку країн, визначених Європейським центром з контролю та профілактики захворювань, не мають ознак хвороби та не були в тісному контакті з хворою людиною.

Іншим громадянам України, які прямують із країн ЄС, буде дозволено в’їзд до Республіки Хорватія за умови пред’явлення негативного результату ПЛР-тестування.

Додаткова інформація щодо перетину хорватського кордону доступна на інформаційних сторінках: 

Автор фото Niels Bosman

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху до 2 …