Зоопарк Сан-Антоніо, розташований в Техасі, підготував своєрідну акцію до Дня закоханих. Не лише закохані пари матимуть змогу розважитись у цей день.

Ті, кого Амур поки що обходить стороною, зможуть відзначити День Святого Валентина своєрідно – «помстившись» колишнім. Причому, дуже незвичайним способом – згодувати свого колишнього тварині.

Так, зоопарк пропонує придбати таргана, назвати його іменем колишнього та погодувати ним якусь тваринку. Вартість такої послуги коштуватиме 5$. Акцію назвали “Cry me a cockroach”.

«Ви зможете назвати таргана в честь вашого екс, і ми віддамо його на закуску одній із наших тварин всього за 5$. Якщо ваш колишній був змієм, ви зможете назвати на його честь щура, і ми згодуємо її рептилії всього за 25$», – йдеться в повідомленні на сайті зоопарку.

Читайте також  ТОП найбезглуздіших вчинків туристів

Заявки на участь приймаються до 13 лютого. Сам захід транслюватимуть у Facebook 14 лютого.

До «покарання» ексів доєдналась також мережа Burger King. Там пропонують на День закоханих обміняти фотографію колишнього на безкоштовний бургер.

Фото: Vice

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Обов’язкова обсервація для громадян, які повертаються із закордону!

Вчора, 29 березня, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України внесено зміни до …