Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни походження з 1 березня 2022 року. Про це йдеться в оновленому рішені Ради Міністрів Кіпру.

Також, з 1 березня 2022 року категоризація країн на основі оцінки епідеміологічного ризику буде змінена і включатиме три категорії з таким кольоровим кодами: зелений, червоний та сірий. Наразі таких категорій чотири.

Правила в’їзду на Кіпр для вакцинованих громадян з 1 березня 2022 року:

Вакциновані пасажири або пасажири, які одужали від COVID-19, незалежно від їх громадянства та країни походження, звільняються від обов’язку відповідати вимогам відповідної категорії походження. Отож, навіть якщо Україна знаходитиметься в червоній зоні (в якій наразі і знаходиться) ви зможете потрапити на територію Кіпру без тестів та інших обмежень.

Вакциновані або громадяни, що одужали можуть в’їхати до Кіпр за умови за умови наявності сертифікату про вакцинацію або сертифікату про одужання. Термін дії сертифікату про вакцинацію скорочено до 9 місяців, сертифікату про одужання до 180 днів. Країною також прижиматимуться туристи з сертифікатом про бустерну дозу вакцинації.

Кіпр визнає наступні вакцини: Johnson&Johnson/Janssen, AstraZeneca, (Vaxzervia, COVISHIELD, SKBio),
Pfizer/BioNTech, Moderna, Sputnik V (Gam-COVID-Vac), Sinopharm (BBIBPCOVID-19), Sinovac (CoronaVac), Covaxin, Sputnik Light (тільки бустерна доза) та Novavax Nuvaxovid COVID-19.

Правила в’їзду на Кіпр для невакцинованих громадян з 1 березня 2022 року:

  • зелена зона – усі громадяни віком від 6 років будуть зобов’язані пройти ПЛР (72 години до вильоту) або антиген-тестування (24 години до вильоту)
  • червона зона – усі громадяни віком від 6 років будуть зобов’язані пройти ПЛР (72 години до вильоту) або антиген-тестування (24 години до вильоту) + тест по прильоту
  • сіра зона – в’їзд заборонено, існують виключення.

Актуальні умови в’їзду на Кіпр для громадян України:

Усі пасажири, які перетинають кордон з Кіпром, зобов’язані надати ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду. Правило діє для всіх, незалежно від статусу вакцинації.

Окрім того, потрібно буде пройти ще один ПЛР-тест в аеропорту після прибуття на Кіпр за власний кошт.

Вартість лабораторного контролю – 15 євро в аеропорту Ларнаки та 19 євро в аеропорті Пафосу. Результат тесту буде доступний за посиланням www.covidtest-cyprus.com протягом 3 годин.

Більше інформації на сайті МЗС України.

Лоукост авіаквитки:

Автор фото Mark Nelson via Flickr

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…