Чеський флагманський перевізник Czech Airlines не буде визнана банкрутом та залишиться у процесі реструктуризації боргу. Авіакомпанія отримала достатній дохід за 9 місяців 2021 року, аби повністю та вчасно погасити всі свої борги.

У період з січня по вересень 2021-го CSA отримала дохід від продажів у розмірі 23,2 мільйона доларів та підвищила свою ліквідність.

Керівництво авіакомпанії зазначає, що це дозволить їй уникнути закриття та продовжити перевезення пасажирів принаймні в короткостроковій перспективі.

У березні цього року CSA визнала, що не в змозі справитись з боргами, які накопичились за час пандемії. Загальний борг авіакомпанії склав 68 мільйонів євро, з них 30 мільйонів заборгували постачальникам послу, а 38 – пасажирам за скасовані авіарейси.

➡ Читайте також: Bees літатиме зі Львова в Прагу! Квитки від 989 грн!

Після цього суд Праги своїм рішенням створив кредитки комітет, до якого увійшла організація з техобслуговування літаків Czech Airlines Technics, найбільший банк Чехії ?esk? spo?itelna та агентство Air Word Services. Тоді ж вирішили, що Czech Airlines проведе реструктуризацію боргу та продовжить свою діяльність.

Джерело: Simple Flying

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху до 2 …