COVID-сертифікати в Дії успішно пройшли технічну оцінку в ЄС. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Сьогодні COVID-сертифікати в Дії успішно пройшли технічну оцінку в ЄС. На крок ближче до визнання наших COVID-документів в Європі.”, – написав міністр.

Він додав, що технічна команда ЄС високо оцінила терміни реалізації, точність і відповідність наших документів вимогам Європейського Союзу, а саме EU Digital COVID Certificate Єврокомісії.

Останнім кроком до визнання COVID-сертифікатів в Дії у країнах Європейського Союзу є політична частина взаємовизнання, а саме узгодження від Єврокомісії і підписання відповідного меморандуму.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні розпочалося бета-тестування внутрішніх та міжнародних ковідних сертифікатів і ми встигли протестувати Ковідний сертифікат в Дії.

Наразі країни Європи приймають до уваги тільки паперові сертифікати вакцинації, які потрібно брати у сімейного лікаря. Відтак визнання ЄС українських цифрових ковідних сертифікатів згенерованих в застосунку Дія можуть заощадити час зробити подорожі зручнішими.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Авіакомпаніям радять уникати польотів над Канарськими островами

Через виверження вулкану авіакомпаніям рекомендують обмежити польоти над Канарськими остро…