Тури до Єгипту користуються підвищеним попитом серед українських туристів. Відпочинок на курортах Шарм-ель-Шейха, Дахаба, Ель-Гуни, Хургади і Марса-Алам – це доступна альтернатива дорогому відпустки в європейських країнах або на островах.
Тури до Єгипту користуються підвищеним попитом серед українських туристів. Відпочинок на курортах Шарм-ель-Шейха, Дахаба, Ель-Гуни, Хургади і Марса-Алам – це доступна альтернатива дорогому відпустки в європейських країнах або на островах.
Відпустка на узбережжі Червоного моря – це відмінна можливість отримати яскраві враження, вивчити численні коралові рифи і погрітися в променях ласкавого сонця. Більшість готелів Єгипту 4 * і 5 * пропонують туристам відпочинок по унікальній системі “all inclusive”. У готельний сервіс включено повноцінне харчування в готелі, вечірні заходи, екскурсії та проживання в комфортабельному номері. Більшість готелів мають у своєму розпорядженні розвиненою інфраструктурою для доступного і приємного пляжного відпочинку. Також на території знаходяться дитячі та дорослі басейни, спа-центри, спортивні майданчики, ресторани, дитячі клуби.

Єгипет пропонує європейцям отримати відпочинок кращої якості за досить розумними цінами. Кращий час для проведення повноцінного і цікавого відпустки в цій країні – з травня по жовтень. Відпочити на курортах Єгипту за зниженою ціною можна в зимовий період. З січня по лютий найкраще відпочивати в Шарм-ель-Шейху. У бухті практично відсутні холодні вітри навіть взимку.

Гарячі тури в Єгипет

Вибір палаючого туру в Єгипет дозволяє заощадити істотну частину коштів для чудового відпочинку. Придбати тур по суттєвою знижкою цілком реально на сайті-зібранні Farvater.travel. Вибирайте вигідні пропозиції і подорожуйте бюджетно по різних країнах.
Акційні путівки в Єгипет пропонують багато українських туроператори. Найпопулярніші курорти для недорогого і комфортного відпочинку – Шарм-ель-Шейх і Хургада. Якщо ви хочете відпочити в кращих готелях 5 * – вирушайте на новий модний курорт Марса-Алам. Тут можна насолодитися відмінним сервісом і унікальною підводною флорою і фауною. Тільки в Марса-Аламі туристи можуть поплавати з дельфінами і ламантинами.

Відпочинок в Хургаді

Провести відпустку в Хургаді мріють багато українців. В Єгипті сфера туризму розвинена добре, тому численні мандрівники відвідують цю країну круглий рік. Пляжний сезон в Єгипті триває весь час. Для сімейного відпочинку з дітьми відмінно підходить курорт Хургада. Це бюджетне місце для відпочинку біля головних визначних пам’яток стародавнього Єгипту – Каїра і Луксора.

Ціни в Хургаді дуже привабливі для українських мандрівників. Багато туроператори пропонують путівки на цей курорт за зниженою вартістю. Хургада умовно розділена на історичний центр і два нових району:
• Ель-Дахар (старе місто);
• Саккала (нове місто);
• Нова Хургада.
Курорт пропонує туристам вибір з великої кількості готельних комплексів і комфортабельних пляжів. Раннє бронювання дозволяє туристу заощадити гроші на гарячі тури в Єгипет. Для подорожі в цю країну українцю також не буде потрібно віза (документ на в’їзд можна оформити по прибуттю).
Взимку в Хургаді дмуть сильні вітри, тому тури рекомендується бронювати на осінь або весну. Найхолодніший період для повноцінного пляжного відпочинку і купання в морі – лютий. Відпочивати в Хургаді найкраще влітку або восени. Повітря в цей час прогрівається до + 34 ° C в тіні. Під час відпустки в Єгипті обов’язково варто відвідати головні історичні пам’ятки країни.

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Laudamotion вводить нові правила перевезення багажу!

Цю новину варто було очікувати одразу після звістки про придбання 100% акцій австрійської …