Для поїздки в Єгипет туристу потрібен паперовий сертифікат з QR-кодом, однак на сьогодні в поліклініках видають тільки міжнародне свідоцтво (українською та англійською мовами, з печатками, але без QR-коду) або турист може завантажити цифровий сертифікат в додатку «Дія» – той самий QR-код. Проте прикордонники Єгипту на даний момент не можуть перевірити цифрові сертифікати.

Про проблеми у українських туристів при в’їзді в Єгипет повідомляє профільне видання turprofi.

➡ Зверніть увагу: В Єгипті гаряча лінія для туристів буде доступна українською мовою

Так Посольство України у Єгипті повідомляє: “На даний момент Єгипет приймає лише сертифікати, які надають в роздрукованому вигляді з підписами і печатками і з обов’язковим QR-кодом. Оскільки сертифікати українського зразка не мають QR-коду, туристам для в’їзду в Єгипет необхідно робити ПЛР-тест на коронавірус

Процес взаємного узгодження сертифікатів вакцинації між Єгиптом і Україною ще не завершений. QR-код в електронному додатку «Дія» в даний момент не може бути використаний для в’їзду на територію Єгипту.

Таким чином українцям, які їдуть в Єгипет, рекомендують робити ПЛР-тест не раніше ніж за 72 години до запланованої поїздки.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща визнала індійську вакцину Covishield!

Польща визнала вакцину вакцину індійського виробництва Covishield. Про це повідомляють на …