Бортпровідники авіакомпанії Emirates поскаржились на жорстку політику керівництва з приводу зовнішнього вигляду та зайвої ваги. За їх словами, навіть за кілька зайвих кілограмів стюардесам знижують заробітну платню і навіть відсторонюють від роботи.

Як повідомляє SecretFlying, 36-річна Карла Бейсон, яка працювала в Emirates майже 9 років, розповіла, що неодноразово ставала свідком того, як її колег штрафували за надмірну вагу. Також вона зазначила, що на роботу не брали жінок з видимими татуюваннями.

Інші співробітниці Emirates говорили про так звану «поліцію ваги», яка іноді не допускала членів екіпажу на рейс через зайву вагу.

➡ Зверніть увагу: У США жінку зняли з літака через те, що вона зняла маску, аби випити води.

Для бортпровідників Emirates створила спеціальну програму управління вагою з дієтами та вправами. Результати оцінював відділ кадрів.

Кілька стюардес звільнились через постійні зауваження авіакомпанії щодо їх зовнішнього вигляду та обов’язкове виконання програми управління вагою.

«Бортпровідниці мали рік працювати за спеціальною програмою. Тільки після цього їм дозволяли від неї відмовитись. Проте щойно співробітниця набирала 1-2 зайвих кілограми, її знову повертали в програму», – зазначила ексстюардеса Emirates Дуйгу Караман.

Фото Ірени Асад

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …