Захисні маски-респіратори (фільтрувальні напівмаски) з класом захисту FFP2, KN95 та N95 стають обов’язковими для носіння на авіарейсах у ряді європейських країн.

Так, в Австрії вступила в силу вимога про обов’язкове носіння респіраторів в магазинах, а також в громадському транспорті. Нові правила авіакомпанії Austrian Airlines роблять обов’язковим носіння на борту літаків респіраторів FFP2 та FFP3. Зазначимо, що носіння респіраторів з клапаном для видиху, медичних масок, масок з тканини чи неопрену, балаклав, тощо на рейсах Austrian Airlines заборонено.

Німецька влада також розглядає варіант запровадження обов’язкового використання респіраторів з класом захисту FFP2 в громадських місцях та на транспорті. Наразі на сайті авіакомпанії Lufthansa вказано, що на рейсах із/до Німеччини з 1 лютого дозволено носіння захисних масок FFP2, KN95, N95, а також стандартних або хірургічних масок. Отож, ніяких тканинних, неопренових масок чи балаклав.

Нові правила вводяться через появу та поширення мутованих штампів коронавірусу в Європі, а як вказують дослідження ефективність фільтра респіраторів класу захисту FFP2, KN95 та N95 становить більше 94%. Зазначимо, що такі маски коштують дорожче але вони ефективніші і їх незручно носити “на бороді”.

Автор фото Ashkan Forouzani

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…