Один з найбільших в Україні агрегаторів бронювання турів Misto travel поділився статистикою щодо відпочинку українців у 2019 році. Тотальним лідером за відправленнями стали Єгипет та Туреччина. А серед туроператорів відпочивальники найбільше довіряли Join Up та Anex.

Misto travel є лідером на українському ринку з продажу турів. Сервіс пропонує тури онлайн від провідних операторів. Через нього зазвичай бронюють гарячі тури з вильотом у найближчі дати, бюджетні тури та готелі, а також популярні масові (морські) напрямки.

Статистику, яку надає Misto.travel, подано з позначенням «Заброньовано» (кількість заброньованих турів по місяцях) та «Відправлено» (кількість туристів, які вирушили на відпочинок).

Де відпочивали українці взимку

З першого ж місяця року основним напрямком для бронювання став Єгипет. Друге місце займала Туреччина. Це пов’язано з демократичними цінами на морський відпочинок в цих країнах саме взимку.

Популярними були також автобусні тури до Європи. У лютому українці активніше почали готуватись до літа – почались ранні бронювання відпочинку.

Winter
Фото: Misto.travel

Серед туроператорів лідерами були Join Up та Anex через найдемократичніші ціни та масштабну польотну програму з багатьма напрямками. Accord Tour з автобусними турами у Європу займає третю позицію.

Бронювання зимових турів із Києва в січні:

Читайте також  Безвітряні бухти Шарм-Ель-Шейху: Топ готелів!

Весняний відпочинок

У березні тенденція раннього бронювання від найбільшого в Україні агрегатора бронювання турів Misto.travel набрала обертів. Особливою популярністю користувались європейські напрямки та бронювання літнього відпочинку на узбережжях Європи.

Spring
Фото: Misto.travel

Популярними також залишились подорожі до Туреччини. Саме завдяки їм у квітні перше місце за кількістю проданих турів здобула компанія Anex Tour.

Бронювання весняних турів із Києва в березні-травні:

Тотальним лідером залишається Єгипет. Водночас популярності набрав Туніс, а також новий напрямок від Join Up – Португалія.

Вже у травні Join Up повернув собі першість за бронюваннями та відправленнями.

Останній місяць весни відзначився ростом популярності подорожей до Китаю (острів Хайнань). Завдяки бюджетним турам JoinUp, які здійснюються на крилах власної авіакомпанії SkyUp, відпочинок у Китаї за вартістю став таким же, як і Туреччині. Отож Китай здобув собі третє місце у рейтингу.

Літній відпочинок

У червні Китай все ще залишався у трійці лідерів поряд з Єгиптом та Туреччиною.

Туристи активніше почали бронювати тури до Чорногорії та Албанії.

Португалія через високі ціни на відпочинок так і не піднялась в рейтингу.

Вже з липня українці частіше обирають Грецію для відпочинку. Популярністю користуються також авіатури до Болгарії.

Туроператор Kompas (12,81%) вперше виривається на другу позицію завдяки приємним цінам на відпочинок на Анталійському та Егейському узбережжях Туреччини.

Такою ж лишається ситуація у серпні. Єгипет українці починають бронювати активніше.

Summer
Фото: Misto.travel

Бронювання літніх турів із Києва в червні – серпні:

Де відпочивали українці восени

З початком оксамитового сезону вперше третю позицію за відправленнями туристів зайняла Греція – 5,65%.

Через зростання ціни – популярність втратив Китай.

До двох лідерів серед туроператорів – Anex Tour та JoinUp – приєднався TUI.

Розпочалось бронювання екзотичних напрямків – до Шрі-Ланки, Таїланду, Мальдів. Ключову роль зіграло й те, що віза на Шрі-Ланку отримується по прильоту безкоштовно, а з Таїландом розпочався безвізовий режим з 14 квітня 2019 року.

У жовтні-листопаді лідерами за обсягом бронювань стали тури до Єгипту (58,67% та 64,33% відповідно). А сприятливі погодні умови на Анталійському узбережжі дозволили продовжити лідерство Туриччині. Та ж історія з Кіпром – у жовтні напрямок від JoinUp був у топі.

Доступнішим стають ОАЕ та посідають третє місце у жовтні, а у листопаді зміщають Туреччину з другого місця.

Таїланд, Шрі-Ланка та Китай стають доступнішими.

Новим напрямком також стає Чехія (від туроператора JoinUP з власною SkyUp).

Серед туроператорів найбільший приріст за заброньованими турами спостерігається у TPG (7,51%), що дозволяє йому відвоювати третє місце.

Autumn
Фото: Misto.travel

Грудень 2019 року

Останній місяць року відзначився популярністю Єгипту, оскільки альтернатив настільки дешевих морських відпочинків в цей період не існує.

Через підвищення цін та відсутність квитків знижується кількість бронювань до ОАЕ.

Натомість свої позиції зміцнюють автобусні тури – українські туристи активно обирали тури до Європи з виїздом на свята через найбільшого в Україні агрегатора бронювання турів Misto.travel.

Лідером серед екзотичних країн стає Шрі-Ланка (4,40%), а по відправленнях займає третю сходинку (4,31%).

Туроператор JoinUp – безумовний лідер за бронюваннями (34,49%) та відправленнями (40,45%) з великим відривом. Anex Tour займає другу позицію. На третьому місці перебуває туроператор TUI (10,55%) з хорошими ціновими пропозиціями до Єгипту та ОАЕ.

December
Фото: Misto.travel

Отже, у 2019 році найпопулярнішою країною для відпочинку був Єгипет (48,26%).

Туреччина зайняла друге місце через сезонність відпочинку. А у міжсезоння українці активно користувались автобусними турами від Accord Tour (4,82%).

Завдяки чартерним програмам туроператорів популярними стають ОАЕ.

Відкриттям року можна назвати Китай – чартерні програми JoinUp та Kompas за доступними цінами вивели цей напрямок у топ продажів.

Збільшив свою частку українських туристів Кіпр (2,43%).

2019
Фото: Misto.travel

Серед туроператорів першу сходинку посідає JoinUp (35,76%). Слідом за ним – Anex Tour (22,96%), основними перевагами якого є доступні Єгипет та ОАЕ та чартерні програми в екзотичні країни. А бронзу отримує TUI, який показав чудові показники у літньому сезоні. Kompas (раніше – GTO), який лише вийшов на ринок, завойовує четверту сходинку, що є чудовим показником за перший рік роботи.

Золота середина рейтингу: Coral, TPG, TezTour, Pegas. Туроператори Alf (1,43%) та Mouzenidis (0,55%) – спеціалісти з літніх напрямків, а саме Адріатики та Греції.

Київ був безумовним лідером серед міст вильоту, оскільки більшість чартерних рейсів виконується саме зі столиці. Друге місце посідає Львів, а третю та четверту сходинку посіли Харків та Одеса.

Misto travel також надав діаграму середньої вартості заброньованого туру за місяцями 2019 року. Графік показав, що раннє бронювання на літні напрямки є більш вигідним, ніж гарячі тури.

Check
Фото: Misto.travel

Фото: Misto.travel, actforkids

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Як підтримати наш проект

Друзі, ми не будемо розказувати, як все погано у туристичній галузі уже третій місяць. Ви …