FlixBus оголосив про початок співпраці з ПриватБанком. Так, з 15 грудня всі квитки FlixBus можна придбати в мобільному додатку та через веб-інтерфейс Privat24, а також в касах банку і через термінали самообслуговування. Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Після оплати клієнт отримає квиток на електронну пошту, також він буде доступний в додатку Privat24. Куплений таким чином квиток можна відразу використовувати для посадки в автобус, його не обов’язково роздруковувати і не потрібно обмінювати в касі.

Через ПриватБанк можна також придбати квитки на рейси FlixBus з пересадками (хоча такі квитки поки що недоступні в мобільній версії Privat24). Це дає пасажиру можливість доїхати до міст, які не мають рейсів з прямим сполученням. На практиці це означає, що українські пасажири зможуть доїхати в комфортному автобусі в більшість країн Європи через великі транспортні хаби FlixBus в Польщі (Варшава, Краків), Чехії (Прага) і Німеччини (Берлін).

«Для нас дуже важливо надати пасажирам можливість купити квиток як онлайн, так і офлайн. Тому співпраця з ПриватБанком стане ідеальним доповненням до наших існуючих каналах продажів і дозволить нам залучити нові групи користувачів, – коментує Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії. – А пасажири, які звикли купувати квитки через Privat24, отримають додаткові зручні автобусні рейси по Україні та всій Європі»

Приклад бронювання квитків Львів – Краків в мобільному додатку Privat24:

Приклад бронювання квитків Львів - Краків в мобільному додатку Privat24

Історія FlixBus в Україні:

FlixBus — німецький транспортний стартап, який був створений у 2013 році в Мюнхені, і наразі є найбільшим Європейським транспортним перевізником. Наразі компанія здійснює рейси на 2000+ напрямках у 29 країнах Європи.

Наразі FlixBus наростив свою мережу до 14 ліній з України. Автобуси FlixBus доступні для жителів 12 областей України: Київської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Одеської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Нагадаємо, що з 25 червня компанія відловила рейси з України до Європи, 3 липня відновлено рейси з Одеси до Чехії, а з 8 липня розпочато виконання рейсів по трьом напрямкам всередині України! Вже в серпні було відкрито новий напрямок із Києва до Варшави через Житомир та Рівне! В жовтні додано ще 3 напрямки з міст України в Європу.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Нові напрямки FlixBus з України до Кельна, Познані та Мінська

Європейська транспортна компанія FlixBus анонсувала відкриття чотирьох нових напрямків з м…