Найбільша регіональна авіакомпанія Європи, британська Flybe, сьогодні оголосила банкрутство. Понад 2000 працівників авіакомпанії втратили роботу після того, як всі рейси Flybe були скасовані, а флот з 60 літаків залишився стояти в аеропортах.

Flybe cancelled
Табло аеропорту міста Белфаст. Фото: David Young/PA

“Якщо ви забронювали переліт з Flybe, будь ласка, НЕ ЇДЬТЕ до аеропорту, якщо ви не обрали альтернативний рейс іншою авіакомпанією”, – йдеться у повідомленні Flybe. “Якщо придбали бронювання у іншої компанії, яке включає в себе переліт літаком Flybe, зв’яжіться з відповідною авіакомпанією або турагентом, щоб перебронювати його.”

Flybe стала однією з перших авіакомпаній, які припинили польоти з моменту появи коронавірусу в Китаї. Нова глобальна епідемія все більше впливає на подорожі. Авіакомпанії по всьому світу скасовують рейси, через зниження попиту на квитки. Хоча коронавірус, ймовірно, погіршив фінансовий стан перевізника, Flybe вже давно потрапила у фінансову турбулентність.

Читайте також  Wizz Air скасує 60% рейсів в Італію через спалах коронавірусу!

Flybe зіткнулася з низкою викликів, включаючи ослаблення фунта через Брекзіт. Слабка національна валюта Британії шкодить авіакомпаніям, таким як Flybe, які мають значні витрати в доларах, але отримують дохід у фунтах. Однією з причин скрутного фінансового становища авіакомпанія також вважала збір під назвою “Air Passenger Duty”. За кожного пасажира, що вилітає з аеропортів Великої Британії, Flybe має сплачувати 13 фунтів. У випадку внутрішніх рейсів, доводиться сплачувати сумарно 26 фунтів, що суттєво підвищувало вартість квитка.

flybe destinations
Мапа аеропортів, в які літала авіакомпанія Flybe та 14 напрямків з базового аеропорту Ексетер. © The Guardian.

Авіакомпанія Flybe була одним з провідних перевізників в регіональних аеропортах Великої Британії, таких як Белфаст, Саутгемптон, Манчестер та Бірмінгем. Близько 8 мільйонів пасажирів на рік користувалися її послугами. Після банкрутства Flybe закрилися десятки внутрішніх маршрутів, де авіакомпанія була єдиним оператором.

Нагадаємо, що у вересні 2019 року також збанкротувала британська туристична компанія Thomas Cook, яка мала власні авіакомпанії. Через ліквідацію Thomas Cook роботу втратили близько 21 тисячі працівників в 16 країнах світу, в тому числі близько 9 тисяч – у Великобританії.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…