З 11 жовтня Франція віднесла Україну до переліку країн помаранчевої зони, відповідно українські туристи зможуть безперешкодно подорожувати лише за умови наявності сертифікату про повну вакцинацію. Про це повідомляє МЗС України.

Франція визнає вакцини затвердженні Європейським агентством лікарських засобів, а саме – Pfizer (Comirnaty), Moderna, AstraZeneca (Vaxzevria), Johnson & Johnson (Janssen), а також визнану ВООЗ вакцину AstraZeneca (Covishield). Зазначимо, що країна приймає цифрові сертифікати вакцинації в Дії, згенеровані на порталі Дія, а також видані сімейним лікарем.

carte france

Умови в’їзду в Францію для українських туристів з 11 жовтня:

 • наявність сертифікату про вакцинацію про те, що:
  • отримано два щеплення вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca (Vaxevria та Covishield) – як мінімум 7 днів тому
  • отримано щеплення вакциною Johnson & Johnson – як мінімум 4 тижні тому
  • отримано одну дозу дозволеної вакцини для людей, що подолали COVID-19 – як мінімум 7 днів тому
 • для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки при умові пред’явлення документу, що підтверджує “нагальну необхідність” в’їзду до Франції, а також за наявності ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 годин або тесту на антиген, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду, пройти тест на антиген в аеропорту Франції після прибуття та дотримуватися 7-денної самоізоляції.

❗ Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

Нагадаємо, що починаючи з липня громадяни України могли подорожувати до Франції за умови наявності сертифікату вакцинації або негативного результату ПЛР-тестування.

Вхід до публічних місць (музеї, театри, стадіони, ресторани, бари і т.д.) дозволено за умови пред’явлення санітарної перепустки (Le Pass sanitaire), яка видається на підставі наступних документів:

 • сертифікат проходження повного курсу вакцинації (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson)
 • документ, що підтверджує, що особа вилікувалась від Covid 19  мінімум 11 днів тому, максимум 6 місяців тому
 • ПЦР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години або тест на антитіла  зроблений не раніше, ніж за 48 годи.

Автор фото – Anthony Choren

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …