22 січня уряд Грузії оголосив про відновлення міжнародних авіарейсів з 1 лютого, а також про скасування попередньої заборони на в’їзд іноземних громадян до Грузії. Про це повідомляє видання Новини Грузії.

Однак, зняття обмежень не означає швидкого відновлення авіаційного ринку і відкриття країни для іноземних туристів з усіх країн. За інформацією Міністра економіки Грузії, перші групи мандрівників прибудуть до Грузії з більш безпечних країн, де вже розпочато вакцинацію від COVID-19.

Міністр економіки Грузії Натія Турнаво повідомила, що будуть дозволені регулярні авіарейси авіакомпаній, які до цього літали в Грузію, а також нові авіакомпанії, які висловили побажання виконувати рейси в країну. Авіарейси будуть виконуватися з дотриманням всіх медичних протоколів і заходів безпеки.

Нагадаємо, що Грузія “закрила небо” та кордони для іноземних туристів з березня 2020 року. Наразі, обмеження на регулярне авіасполучення не поширюється на прямі міжнародні рейси з Тбілісі в Німеччину, Францію, Литву, Латвію, Катар, Польщу, Грецію, Нідерланди, Австрію та Італію.

Зазначимо, що українські авіакомпанії відновили продаж квитків на рейси з міст України в Грузію, так SkyUp планує відновити рейси з 4 лютого, а Міжнародні авіалінії України з 1 лютого.

Однак важливо зазначити, що точні дані щодо необхідних медичних тестів, щеплень та сертифікатів ще не опубліковані офіційно. Тому, щоб уникнути будь-яких непередбачуваних ситуацій, рекомендуємо перевіряти інформацію на сайті МЗС України.

Автор фото Max Kukurudziak

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Bees Airline літатиме в Марса-Алам з 19 березня!

Нова українська авіакомпанія Bees Airline відкриє чартерну програму польотів із Києва до є…