Греція спростила умови в’їзду для іноземних туристів та їх дітей, в тому числі українських громадян. Про це повідомляє прес-служба Міністерства туризму Греції.

Так, грецький уряд дозволив в’їзд за умови наявності негативного результату швидкого експрес-тесту (антиген-тест), зробленого не раніше ніж за 48 годин до прибуття, а також зняв усі обмеження на подорожі для дітей віком до 12 років. Нагадаємо, що до цього для дітей віком від 6 років діяли такі ж правила, як і для дорослих.

Отож, відтепер українські туристи можуть подорожувати до Греції за таких умов:

 • заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону за посиланням
 • наявність довідки про проходження повного курсу вакцинації від COVID-19, із зазначенням інформації, що минуло 14 днів з часу повної вакцинації проти Covid-19, кількості отриманих доз та дати їх проведення або
  • або негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію)
  • або наявність негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття 
  • або довідки про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідку про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі)
 • вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 12 років
 • громадяни України повертаються додому без будь-яких тестів чи інших обмежень
 • більше інформації тут

Найкрасивіші острови Греції: пляжі, місця, історія, ціни, як долетіти.

В Міністерстві туризму Греції зазначають, що тепер мандрівники до Греції мають можливість пред’являти цифровий сертифікат COVID-19 Європейського Союзу в цифровій або друкованій формі.

💡 Нагадаємо, що Греція відкрила кордони для українських туристів з 14 травня і відтоді багато авіакомпаній та туристичних агенцій відкрили продаж авіаквитків та пакетних турів до цієї казкової країни. Скористайтесь посиланням нижче для пошуку дешевих квитків чи турів з різних міст України!

Пакетні тури в Грецію:

Дешеві авіаквитки:

Автор фото – Hert Niks

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…