Улюблені багатьма українцями туристичні напрямки поступово знімають обмеження на в’їзд іноземців. У тому числі туристичні агентства вже продають тури в Грецію. Про те, чому зняли обмеження, які умови потрібно виконати, щоб отримати допуск, варто поговорити докладніше.

Греція: відпочинок 2021

З листопада 2020 року були введені обмеження на в’їзд в країну у зв’язку зі збільшенням кількості інфікованих. У тому числі путівки в Грецію для країн, що не входять в шенгенську зону, купити було неможливо. Тепер ситуація стабілізувалася, тому вже у квітні було оголошено про відкриття кордонів для українських туристів. Також відпочити в Греції зможуть мандрівники ще з дев’яти країн.
Даний факт пов’язаний зі зниженням кількості людей в Греції захворілих COVID-2019, завдяки ефективним діям влади та тісній співпраці з ВОЗ. Влада вжила всіх заходів щодо забезпечення безпеки, щоб відпочинок в Греції 2021 пройшов без ускладнень.

 1. Переваги для в’їзду мають громадяни, які мають довідку про негативний ПРЦ тест.
 2. Як альтернативу можна пред’явити довідку про вакцинацію. Без неї можуть обійтися діти до п’яти років.
 3. Тим, хто планує весело провести відпочинок в Греції, відвідуючи бари й ресторани, слід знати, що їх робота організована на відкритому повітрі.
 4. Вже підготовлені та відкриті для відвідування музеї.
 5. Пляжні парасольки в місцях відпочинку встановлені з дистанцією 4 метри.

➡ Читати далі: Найкрасивіші острови Греції: пляжі, місця, історія, ціни

Яких заходів безпеки потрібно дотримуватися?

В аеропорту потрібно бути готовим до того, що вас можуть попросити ще раз здати експрес-тест. Обіцяють, що дана процедура буде проводитися вибірково, кількість перевірених буде прямо пропорційною кількості інфікованих в країні з якої прилетіли туристи. Цілком можливо, що саме такі тести стануть альтернативою звичайним тестам, а це означає, що можна буде знизити витрати на подорож.
Вимоги до дотримання заходів безпеки в Греції такі ж, як і нас в Україні:

 • носіння маски;
 • дезінфекція рук;
 • дотримання дистанції.

За дотриманням правил строго стежить персонал готелю і місцева влада. Тому варто їх дотримуватися, щоб захистити себе, нічим не псувати відпочинок.

Греція тури: коли краще купувати?

Не секрет, що багато хто не поспішає оформляти тури в Грецію, сподіваючись, що в останню мить вийде заощадити на гарячих путівках. Однак, туроператори попереджають: сподіватися цього року на велику знижку навряд чи варто.
Причина в тому, що найнижча ціна якраз зараз, коли почалися попередні продажі, відкрито раніше бронювання. На початку сезону відпусток вона буде вище і гарячі тури в Грецію доведеться купувати дорожче, ніж це можливо сьогодні.

Греція: відпочинок за доступними цінами

Бажання відпочити без великих витрат цілком природне й властиво як тим, хто збирається в Греції вперше, так і тим, хто відпочиває тут щороку. Тому тури в Грецію 2021 розумно купувати в туристичному агентстві APL Travel.

 1. Менеджери запропонують найцікавіші напрямки відповідно до ваших побажань.
 2. Підберуть клас готелю таким чином, щоб відпочивати з комфортом, при цьому не переплачувати.
 3. Оформлять раннє бронювання, а якщо потрібно — гарячий тур з максимальною знижкою.

Крім того, ви також можете отримати вигідний кешбек на наступні покупки.
Враховуючи, що ситуація у зв’язку з пандемією постійно змінюється, тут уважно стежать за нею, щоб своєчасно попередити туристів про нові зміни. Тому, якщо є бажання добре відпочити, не варто відмовляти собі в цьому задоволенні: подорожувати з APL Travel комфортно, вигідно та безпечно.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…