Мріяли жити на мальовничому острові? Греція надає таку можливість! Острів Антикітера, що знаходиться між Егейським та Середземним морями, запрошує нових жителів. За це обіцяють навіть доплачувати.

Перевагу надають родинам з Греції, проте розглянути можливість проживання на Антикітері обіцяють для всіх, хто бажає.

Така пропозиція пов’язана з низькою чисельністю населення та має на меті популяризацію острова. У цьому плані Антикітера перейняла досвід деяких міст Італії, Сицилії та Сардинії.

Читайте також  Найнеймовірніші аеропорти світу!

Що отримують нові жителі острова

Окрім казкових краєвидів, людям, які оселяться на острові, безоплатно нададуть будинок та земельну ділянку для ведення бізнесу або господарства. Додатково протягом перших трьох років виплачуватимуть щомісячну допомогу у розмірі 500 євро.

Чим цікавий острів

Антикітера — невеликий острів. Його площа складає всього 20 кв.км. Тут є лише один населений пункт — село Потамос. Саме він є пунктом прибуття на острів, а також головною гаванню. Звідси за дві години паромо ви дістанетесь до Кріту, а за чотири — до великого міста регіону Пелопоннес.

Станом на сьогодні, у Потамосі проживає 40 людей. Острів Антикітера став відомим на весь світ у 1901 році, коли там знайшли один із найдавніших аналогових комп’ютерів — прилад для обчислювання положень планет на небі. З його допомогою передбачали затемнення, орбіти і навіть відміряли чотирирічний період між Олімпійськими іграми.

Фото: Stefan Geens, Haggen Kennedy, Wolfgang Weber

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи в Інстаграмі або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Wizz Air: база в столиці Албанії та 15 нових напрямків!

Wizz Air повідомив про відкриття бази в столиці Албанії та запуск 15 нових напрямків з Тир…