Міжнародний аеропорт «Київ» імені Ігоря Сікорського ( «Київ-Жуляни») визнано найкращим аеропортом в номінації “Аеропорти до 4 млн пасажирів” на міжнародному авіаційному форумі Routes Silk Road.  Про це повідомляє Ufuture. Протягом трьох днів найбільш потужні гравці авіаіндустрії в світі розв’язували  стратегічні питання та укладали угоди, а також визначали кращих у різних категоріях. 

У номінації “Аеропорти до 4 млн пасажирів” переміг Міжнародний аеропорт “Київ” ім. І. Сікорського. 

На форум Routes Silk Road зібрались близько 270 делегатів із 40 авіаліній та 30 аеропортів з країн Центральної та Східної Європи, СНД, Близького Сходу та Центральної Азії зібрались у столиці Казахстану Нур-Султан.

Захід є унікальним майданчиком для нетворкінгу, який дозволяє делегатам спілкуватись на теми розвитку інвестиційного, туристичного, авіаційного потенціалу, перспективи співпраці між країнами

Читайте також  У вересні аеропорт "Київ" (Жуляни) закриють на ремонт

Цього року серед учасників заходу були представники авіакомпаній, держорганів, міжнародних корпорацій, авіаційний експертів.

Визнання лідерів авіаринку важливе для аеропорту «Київ», проте це не його перша нагорода. Минулого року Жуляни перемогли в номінації “Понад 300 000 обслужених за рік пасажирів” на V Міжнародній авіаційній конференції та виставки “Аероконгрес-2018”.

Фото: Indepalace, Andriy Koba

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…