У Сингапурі жінка отримала тюремний термін за несправжні страхові позови щодо втраченого багажу.

46-річна Венді Тан Пайк Сім більше року – з квітня 2017 по грудень 2018 року – подавала позови до страхових компаній від імені свого чоловіка та доньки щодо затриманого або вкраденого багажу.

➡ Читайте також: Swiss Air Lines скасувала рейс через запах брудних шкарпеток

В якості вихідного документа жінка використовувала справжній лист-підтвердження авіакомпанії Cathay Pacific після того, як її багаж було затримано під час поїздки в Південної Кореї у 2017 році. Надалі вона просто змінювала текст в текстовому редакторі, додавала його на фірмові бланки з використанням логотипів авіакомпаній та номерів зареєстрованого багажу для рейсів, якими ні вона, ні її родина жодного разу не літала.

Коли родина Венді виїжджала за кордон, вона подавала позов про затримку багажу, навіть коли такі ситуації не траплялись. Жінка також створила підробні електронні пошти чоловіка та доньки, щоб вести листування зі страховими компаніями.

Всього Венді подала 12 позовів, починаючи з 2017 року. Від 12 страхувальних компаній жінка отримала компенсації на загальну суму понад 30 тисяч доларів.

Афера розкрилась у грудні 2018 року, коли її позов здався підозрілім співробітнику компанії Sompo. Він перевірив історію позовів від даної людини та звернувся до авіакомпаній, які відповіли, що ніколи не відправляли листів про затримку багажу вказаних в позові людей.

Венді довелось покрити збитки для всіх 12 страхових авіакомпаній. Окрім того, жінка отримала покарання у вигляді позбавлення волі на термін 1 рік та 2 місяці.

Джерело: Simple Flying

Фото: Grown-Up Travel Guide

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways збільшує частоту перельотів з Києва в Доху до 2 …