З 8 вересня Йорданія відкрила кордони для туристів з 43 країн, серед яких і Україна!

Водночас, Національний центр з питань безпеки та кризового управління Йорданії відніс Україну до «червоного списку»!

Тому українцям потрібно буде робити тест на Covid-19 перед прильотом, перебувати на інституційному карантині у одному з готелів протягом 7 днів, після чого потрібно буде зробити ще один ПЦР тест, і у разі негативного результату перебувати ще 7 днів на домашньому карантині з відстежуючим браслетом.

Іноземцям, хто намагатиметься в’їхати на територію Йорданії без дотримання вищезазначених вимог, загрожує штраф у розмірі 10000 йорданських динарів ($14000).

Усі іноземці мають мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19, а також заповнити спеціальну електронну форму та встановити на телефон мобільний додаток «Aman».

Читайте також  Туреччина вводить обов'язковий масочний режим навіть на пляжах!

Дозвіл на відвідування Йорданії надали ще 19 країнам з «червоного списку»: Бахрейну, Бельгії, франції, Іраку, Кувейту, Лівану, Оману, Катару, Румунії, Росії, Саудівській Аравії, Іспанії, Великій Британії, США, Єгипту, Судану, Сирії та Ємену.

Ще 15 країн за рішенням наццентру з питань безпеки потрапили до переліку «зелених»: Канада, Кіпр, Чехія, Данія, Греція, Гонконг, Угорщина, Литва, Малайзія, Марокко, Польща, Швейцарія, Таїланд, Туреччина і Туніс. Туристам з цих країн потрібно буде надати по приїзду результати тесту на коронавірус, зробленого не пізніше 72 годин до вильоту та пройти ще один тест після прибуття до Йорданії.

7 країн віднесли до «жовтого списку»: Алжир, Австрія, Німеччина, Італія, Мальта, Нідерланди та ОАЕ. Так само як і країни «червоної зони», вони змушені будуть двічі зробити тест на коронавірус та пройти стаціонарний по прибуттю та домашній карантин після повернення додому.

Міжнародні рейси прийматиме аеропорт «Королева Алія».

Автор фото – Ahmad Qaisieh

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…