Аеропорт “Київ” святкуватиме ювілей з оновленим основним терміналом. До нього додали 9,5 тисяч квадратних метрів площі. Проект коштував приблизно 630 млн грн.

Оновлений термінал, за словами керівництва, є своєрідним подарунком киянам до ювілею аеропорту – 25 травня Міжнародний аеропорт ім.Ігоря Сікорського святкує 95-річчя. Урочисте відкриття оновленого терміналу “А” проходило сьогодні.

Розширити термінал “А” вдвічі та акціонери вирішили 10 місяців тому. Основною метою було покращити суттєво збільшити його пропускну спроможність, покращити сервіс та комфорт а аеропорту.

Читайте також  Мотор Січ літатиме з Києва в Ужгород тричі на тиждень! Квитки від... 2483 грн.

Якщо до цього площа терміналу становила 14 200 квадратних метрів, то тепер загалом складає 23 700 квадратних метрів.

“Ми прийняли рішення розширити міжнародний термінал, щоб кияни та гості міста не стояли в чергах під час пікових годин. Наша група системно реінвестує прибуток у розвиток аеропорту та лише в поточну реконструкцію нового терміналу вклала 630 млн гривень.Своїм прикладом хочемо показати ефективність державно-приватного партнерства, особливо в інфраструктурних проектах міжнародного значення”, – зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Нове крило основного терміналу складається з двох поверхів. Перший поверх містить 18 стійок реєстрації та 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою. На другому знаходяться 18 стійок прикордонного контролю.

Згодом в новому крилі також відкриють магазин Duty Free, кафе WOG, ресторан іспанської кухні Bellota, ресторан української кухні Varenik Fly, фаст-фуд Market Plaza, а також сувенірні крамниці.


Перед новим крилом на привокзальній площі також збудовано новий паркінг на 135 місць. Це дозволило збільшити паркінг аеропорту на 40%.

Фото: Аеропорт Київ facebook.com/airportkiev

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кіпр скасовує тести на COVID-19 для усіх вакцинованих з 1 березня

Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни поход…