Авіакомпанія KLM разом із залізничною компанією NS Dutch Railways працює над заміною авіарейсів між Бельгією та Нідерландами на залізничне сполучення. Наприкінці березня наступного року, KLM замінить один з щоденних авіарейсів між аеропортом Брюссель (BRU) та аеропортом Амстердам Схіпгол (AMS) на швидкісний потяг Thalys.

Наразі KLM здійснює п’ять щоденних рейсів між Брюсселем до Схіпголом. Один з таких рейсів, що відправляється вдень з Амстердама до Брюсселя і ввечері летить у зворотному напрямку, буде скасовано з 29 березня 2020 року.

schiphol train thalys
Швидкісний потяг Thalys на залізничній станції аеропорту Schiphol. © Wikimedia/Alfenaar.

«У 2020 році ми зробимо великий крок вперед із заміною щоденного авіарейсу на більш екологічну подорож потягом. Роблячи це, ми закладаємо фундамент сталої транспортної системи, яку нам всім потрібно будувати разом у 21 столітті», – пояснює Бертран Госселін, генеральний директор Thalys. За його словами зміни відчують близько 13 тисяч мандрівників.

Читайте також  Пошкоджений багаж - що робити і хто винний?

Компанія KLM послідовно виступає за заміну близькомагістральних рейсів на залізничне сполучення. Зазначається, що швидкісні потяги на коротких маршрутах повністю відповідають часу, надійності та комфорту, які пропонують пасажирам авіаперевезення. Рішення про скорочення частоти польотів з п’яти до чотирьох рейсів на день на маршруті Брюссель-Амстердам у поєднанні з поліпшеним сервісом Air&Rail на борту Thalys є першим кроком.

thalys train interior
Інтер’єр швидкісного потягу Thalys. © Wikimedia/Ninostar.

KLM має намір надалі скорочувати кількість рейсів між Брюсселем та Амстердамом. Здебільшого маршрут “Брюссель – Схіпгол” використовується транзитними пасажирами, які подорожують численними міжконтинентальними рейсами з аеропорту Амстердаму.

«Інтермодальний транспорт, що включає залізничне сполучення та авіацію, є важливою частиною бізнесу KLM. Швидкість є важливою не лише з точки зору самого потяга, але й з врахуванням пересадки в аеропорту. Ми прагнемо досягти максимального прогресу в обох сферах. Зниження частоти наших авіарейсів між Брюсселем та Амстердамом з п’яти до чотирьох рейсів на день – це хороший спосіб набути більше досвіду роботи з послугами Air&Rail”, – заявив президент та генеральний директор KLM Пітер Елберс.

Послугу Air&Rail можна легко забронювати через сайт KLM.com та туристичні агенції. Щоб забезпечити більш зручне сполучення з рейсами KLM, в аеропорту Амстердам Схіпгол також буде створена спеціальна стійка реєстрації Air&Rail.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…