В січні 2022 року в Німеччині запрацює нова авіакомпанія Lalona Air з основним хабом в аеропорту Дюссельдорфа.

Lalona Air орієнтована на обслуговування бізнес-сегменту мандрівників. У флоті авіакомпанії – літаки ATR 72-500, кожен з яких розрахований на 60 місць.

➡ Читайте також: Новий національний авіаперевізник Вірменії отримав назву Fly Arna

В якості партнера, скоріш за все, оберуть данську авіакомпанію Air Alsie, оскільки Lalona Air не встигла отримати сертифікат повітряного оператора.

Менеджер з продажів Шон Ніфер відзначив, що Lalona Air – це авіакомпанія для ділових мандрівників.

Для своїх пасажирів авіакомпанія пропонуватиме безкоштовні трансферти до аеропорту Дюссельдорфа, харчування на борту літака та доступ до віп-залів очікування.

Вартість польоту при цьому складатиме приблизно 225 євро.

Спеціалісти у сфері авіаперевезень скептично налаштовані відносно нової авіакомпанії. Вони відзначали, що Lalona Air має досить сміливі плани, проте ризикує не втілити їх в життя.

Наприклад, при повному завантаженні Lalona Air може заробляти за одну поїздку не більше 13,5 тисяч євро.

Більшу частину з цих коштів отримає Air Alsie, яку найматимуть для польотів. Інші послуги – трансфер, кейтерінг, зал очікування, податки та збори – має оплатити Lalona Air. Окрім цього, ще потрібно профінансувати зарплатню, оренду офісу, страхування і чимало іншого. На це новій авіакомпанії може банально не вистачити коштів.

Сумніви викликав і вибір аеропорту Дюссельдорфа в якості основного хабу. Зараз звідти можна дістатись до 150 пунктів призначення. Отже, більшість маршрутів Lalona Air просто дублюватиме і не зможе скласти достойну конкуренцію іншим авіаперевізникам.

Фото: Newsy Today

Джерело: aviation.direct

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!Короткий код

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…