Чудове промо у чеської транспортної компанії Leo Express – квитки на потяги всередині Чехії усього від €0.37 (9 Чеських крон)! Головне правило це купувати заздалегідь – шукайте найдешевші ціни, як мінімум за 30 днів до подорожі, оскільки, чим раніше ви придбаєте квиток, тим більше заощадите!

В Leo Express зазначають, що більшість квитків з низькими цінами є на вівторок, середу та суботу, але ви також можете придбати дешево на інші дні. Ціна багато в чому залежить від кількості вільних місць у потязі, загалом, чим менше квитків доступно для придбання, тим вища їх ціна

Найдешевші квитки доступні на внутрішніх маршрутах по Чехії до середини грудня 2020 року!

Розпродаж LEO Express

Зазначимо, що на момент публікації матеріалу, через великий наплив охочих придбати дешеві квитки, офіційний сайт Leo Express працював досить нестабільно, тому рекомендуємо користуватися мобільним застосунком.

Також нагадаємо, що станом на серпень, громадянам України заборонений в’їзд в Чехію по безвізу (туристичні цілі). Тому наразі акція актуальна для власників робочих віз, посвідок на проживання, тощо.

Читайте також  RegioJet відкриє залізничне сполучення між Україною та Чехією!

Нагадаємо, що до коронавіурсної кризи Leo Express виконував автобусні перевезення по трьом напрямкам із України: Рахів – Мукачево – Ужгород – Кошице; Львів – Краків – Катовіце – Богумін – Острава; та Львів – Стрий – Мукачево – Ужгород – Кошице. В минулому році перевізник Leo Express отримав дозвіл на виконання залізничних рейсів з прикордонної Медики в Прагу, пізніше стали відомі тарифи на цей потяг.

Карта маршрутів Leo Express

Де бронювати:

Забронювати дешеві квитки на потяги в Чехії можна на сайті LEO Express! Зауважимо, що віднедавна квитки Лео Експрес та інших автобусних перевізників доступні на сайті Kiwi.

 Приклад бронювання квитків Прага – Острава на сайті Leo Express:

 Приклад бронювання квитків Прага - Острава на сайті Leo Express

Забронювати квитки на сайті LEO Express

Подорожі в Чехію у період коронавірусної кризи:

В’їзд громадян України до Чехії заборонено за винятком тих, які мають дозвіл на проживання в Чехії або окремі типи чеських віз.

В’їзд у виняткових випадках (смерть близьких осіб, супровід хворих тощо) дозволяється виключно за клопотанням Посольства України в Чехії за 24 години до моменту в’їзду на територію Чехії.

Кожен іноземець, який протягом останніх 14 днів понад 12 годин перебував на території країн, які не входять до списку країн з низьким ризиком зараження COVID-19, включаючи Україну, зобов’язаний повідомити про цю обставину одразу після прибуття на територію ЧР телефоном або іншим способом віддаленого доступу до крайської гігієнічної станції за місцем проживання або оголошеного перебування, і невідкладно (протягом 72 годин після прибуття) за свій рахунок пройти тест RT-PCR на наявність SARS CoV-2. До моменту надання результатів цього тесту іноземець не зможе на території ЧР займатися роботою, виконанням підприємницької чи іншої подібної діяльності або освітою у навчальних закладах. Цей обов’язок не поширюється на працівників міжнародних транспортних перевезень та іноземців, які мають дозвіл на проживання в ЄС, які протягом 24 годин через територію ЧР транзитом повертаються додому і при цьому мають ноту, видану відповідним посольством, а також дипломати та посадові особи міжнародних організацій, зареєстрованих у МЗС ЧР, якщо їхнє перебування у ЧР не перевищує 14 днів.

Фото з офіційного сайту Leo Express

Підтримати проект

Як знайти дешеве житло під час ваших подорожей:

– Пошук по усім системам бронювання готелів HotelsCombined.

– Сервіс найму житла у власників (кімнати, квартири, будинки, бунгало, шале…) AirBnb.

Не забудьте про страховку:

Придбайте поліс туристичного страхування онлайн за 3 хвилини зі знижкою!

Як знайти найдешевший прокат авто?

– Рекомендуємо сервіс Rentalcars.com, що порівнює ціни десятків компаній у 28000 локаціях у світі.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук, Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ відновлює рух потягів Київ – Перемишль з 10 жовтня!

УЗ відновлює міжнародне залізничне сполучення України з Польщею. Про це повідомляє прес-сл…