Драматичний трилер «Джокер» став найбільш касовою успішною кінокартиною. Forbes повідомив, що його збори перевищили 900 мільйонів доларів, побивши рекорд обох «Дедпулів». Наразі фільм про культового злодія має всі шанси отримати премію «Оскар». А головні локації з «Джокеру» вже стали популярними серед туристів. Люди з усіх країн світу їдуть до Нью-Йорку, аби побувати у місцях зйомок.
Головний герой проживає у вигаданому місті Готем-сіті вигаданої країни. Проте кіноглядачі одразу впізнали в ньому Нью-Йорк, якому кінорежисери надали більше сірості та депресивності. Пройдімось основними локаціями Готем-сіті.
Зрозуміло, що найпопулярніший момент з «Джокеру» – переможний танок Артура Флека на сходах. Вони знаходяться у районі Бронкс на 167-й вулиці, між проспектом Андерсона та Шекспіра.
З початку жовтня тут постійно перебувають туристи. В соціальних мережах навіть запустили флешмоб #jokerstairs – люди, які знайшли сходи, відтворюють танок Джокера.
Якщо й ви плануєте знайти сходи в Бронксі, вам буде цікаво знати, що там також знаходиться «Стадіон Янкі», Нью-Йоркський ботанічний сад та зоопарк.
Зйомки у метро проходили на лінії Бруклін та Бронкс. Замість сучасних вагонів, використали старі, з транспортного музею Нью-Йорка, оскільки події в Готем-сіті відбуваються у 1980-х.
Цікавий факт: станції не закривали на період зйомок. Актори грали, а метро продовжувало приймати пасажирів.
Сцени на площі Готем-сквер знімали у місті Ньюарк штату Нью-Джерсі, розташованому поблизу Нью-Йорка.
На Готем-сквер (Маркет-стріт в реалі) Артур стоїть на початку фільму з рекламною табличкою в костюмі клоуна.
Для того, щоб декорувати площу, знімальна група запросила молодого художника Малкольма А.Роллінга. Він намалював графіті на будівлях, які розтяглись на цілі квартали і підсилили головну тему фільму.
Чимало сцен з фільму зняті просто на вулиці. Режисер-постановник Лоуренс Шер в одному з інтерв’ю розповідає, що бажав передати Манхеттен 80-х років.
«Я, як і Тодд та Марк (продюсер та художник-постановник – авт.) виросли на Манхеттені або поблизу нього, ми жили там саме в той час, тому і пам’ятаємо все дуже яскраво, нам було звідки черпати ідеї. Але що робити у місті, де набудували хмарочосів? Марк знайшов локації, які залишились такими, як раніше, і могли занурити глядача в потрібну епоху. Звісно, він додав гори сміття, замінив таблички, щоб місце заговорило не лише про історичний період, а й передало ту атмосферу – набагато більш похмурого, заваленого сміттям Готем-сіті на межі катастрофи», – зазначає оператор-постановник Лоуренс Шер.
Фото: IBC, Davis Enterprise, Vue, Daily Mail, Bustle, untappedcities
Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!
Україна та Словаччина погодили запуск нового залізничного сполучення між Києвом та Братиславою. Про це повідомляє…
Український перевізник Autolux анонсував розпродаж квитків до Польщу зі знижкою до 50%! Вартість квитків стартує…
Польський залізничний перевізник SKPL Cargo подав заявку до управління залізничного транспорту Польщі на запуск міжнародного…
FlixBus оголосив про запуск нового маршруту з Києва до Мюнхена. Також компанія повідомила про нове…
Геловін (Halloween) – це пора таємничості, карнавальних костюмів і атмосферних подій для всієї родини. Проте…
Wizz Air відкриває базу та розмістить один літак Airbus A320 в аеропорту столиці Молдови -…